Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Konsultatsioon ja kasutajakoolitus

Konsultatsioon ja kasutajakoolitus

Soovime, et meie kliendid saaksid igast IT projektist soovitud tulemuse, seega oleme alati valmis pakkuma igakülgset konsultatsiooni nii projekti eelfaasis, kui läbivalt IT projekti jooksul. Iga hästi läbiviidud juurutusprojekt peab algama konsultatsioonidest ning põhjalikust eelanalüüsist, et kliendi vajadused saaksid korrektselt kaardistatud ning parimad lahendused välja mõeldud. Projekti lõppedes pakume kasutajakoolitusi, et uute lahenduste juurutamisega loodetav reaalne kasu saaks realiseeritud ega jääks kasutajate puudulike oskuste taha. Pakume konsultatsioone ning koolitusi nii on-premise kui ka pilvepõhiste projektide läbiviimiseks.

Küsi pakkumist