Kasutame kolmandate osapoolte teenuste küpsiseid turundustegevuseks ning kasutajate külastuste analüüsimiseks. Täpsemat infot saate kui külastate linki "Primend Privaatsuspoliitika".

Webinar | Puhkuste taotlemine lihtsalt ja kiirelt Microsoft Power Apps abil

Kes? Heikko Kukk, Kevin Deket
Millal? 08. veebruar 2024 10:00:00
Kus? Teams Live


Kuidas taodelda puhkust veelgi lihtsamini? 

Aastale on ring peale tehtud ja töötajate mõtted liiguvad järjest rohkem suvepuhkuse poole, mis tähendab hulgaliselt puhkuseavaldusi. Puhkuse planeerimisel ja taotlemisel on aga heaks abimeheks Power Apps. 8. veebruaril toimuval webinaril tutvustame uusi ja vanu puhkuste lahenduste loogikaid, räägime uuest Microsoft Teamsi baasil töötavast Power Appsist ning arutame, kuidas kasutada Power Apps Copilot'it, et luua praktilisi äppe. 

Webinari viivad läbi:

Heikko Kukk

Heikko Kukk, arendusüksuse juht

Infotehnoloogia ja kommunikatsioon on alati olnud mulle südamelähedasteks teemadeks. IT, ägedad lahendused kommunikatsiooni korraldamiseks, protsesside automatiseerimine ja ettevõttes muudatuste juhtimine toovad alati sära silmadesse ja vähemal või rohkemal määral minu leivanumber viimased neli aastat. Sellele kõigele lisab vürtsi varasem kogemus kommunikatsiooni valdkonnas. Hetkel aitan ettevõtetel ehitada Microsofti lahenduste abil siseveebe ja dokumendihalduse keskkondasid ning äriprotsesside automatiseerimises olen kõva käsi.
 

Kevin Deket

Kevin Deket, SharePoint ja Power Platform ekspert

Kevin alustas Primendis praktikandina ja tänaseks on ta arenenud PowerPlatformi ekspert/arendajaks. Esimesed nädalad Primendis pakkusid põnevaid väljakutseid, kuna teadmised selles valdkonnas olid suur ümmargune null. Täna on ta nende väljakutsete eest tänulik. Kevin loeb võiduks hetked, kus ta vähendab kliendil tüütute tegevuste peale kuluvat aega, mida võiks suunata tähtsamatele ülesannetele. Excel on väga hea tööriist aga mõnede protsesside jaoks on see ajale jalgu jäänud. Power Platform on väga võimekas ja suudab hoida kokku raha, mis oleks läinud eriarenduse peale. Work on what matters most, automate the rest!