Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Webinar | Järjest popim Power Apps, miks sul seda vaja on?

Kes? Heikko Kukk
Millal? 17. märts 2022 10:00:00
Kus? Primend


Power Apps on viimase aasta jooksul tekitanud palju huvi ja vaatame, mida põnevat sellega teha saab? Kuhu see sobitub, kuidas ta meil elu lihtsamaks teha võimaldab ja kuidas on tagatud andmete turvalisus? Muidugi ei saa me üle ega ümber ka SharePoint lahendustest ning vaatame kuidas Microsoft Teams siia pilti sobitub? Samamoodi käime üle ka kõik vanad head ning uued äpp-id mida Primend on enda poolt oma klientidele loonud ja paigaldanud. 

Heikko Kukk - Primend | arendusüksuse juht
Infotehnoloogia ja kommunikatsioon on alati olnud mulle südamelähedasteks teemadeks. IT, ägedad lahendused kommunikatsiooni korraldamiseks, protsesside automatiseerimine ja ettevõttes muudatuste juhtimine toovad alati sära silmadesse ja vähemal või rohkemal määral minu leivanumber viimased neli aastat. Sellele kõigele lisab vürtsi varasem kogemus kommunikatsiooni valdkonnas. Hetkel aitan ettevõtetel ehitada Microsofti lahenduste abil siseveebe ja dokumendihalduse keskkondasid ning äriprotsesside automatiseerimises olen kõva käsi.

Kõik meie veebiseminarid on tasuta ning kutset võib julgelt jagada kui teate kedagi, kellele need teemad võiks huvi pakkuda.

Aga miks kasutada Power Apps’i?

Kuidas mingit protsessi kuhugi app’i sisse panna ning lihtsustada sellist tööd, mis ei ole mõne teise tarkvaraga kaetud? Selle lahenduse tagab Power Apps.

Power App’s on lahendus, mis võimaldab erinevatele nutiseadmetele teha erinevatest protsessidest lähtuvaid app’e.  Aga miks on seda vaja. Esimeseks sammuks oleks automatiseerimine ehk paberimajanduse vähendamine. Teiseks sammuks võib olla hetkel käesoleva lahenduse puudujäägid, mida saaks läbi app’i palju lihtsamaks teha. Lisaks on palju võimalusi erinevate programme liita ning seejärel muuta töövoog väga mugavaks, lihtsaks ja kiireks. 

Erinevad liidesed leiab Microsofti poolt loodud dokumendist.

App’i loomisel saab alustada, kas puhtalt lehelt või siis Microsofti poolt loodud näidiste abil, mis teeb algeliste app’ide loomise väga lihtsaks.
 
Lisaks on võimalus kasutada Dataverse või SharePointi’st importitud andmeid. 

App'i loomine Power Apps'is

Enne Power Appsi lahenduse loomise alustamist on soovitatav läbida disainiprotsess. Power Appsi lahenduse kavandamisel tuleb arvestada mitme erineva teguriga, näiteks:

 • Ärinõuded - Olenevalt lahendusest või ettevõtte põhimõtetest võivad teil olla teatud turbe-, privaatsus- või vastavusnõuded, mida peate järgima. Oletame näiteks, et kogute rakenduses turvalist isiklikku teavet. Soovite tagada, et see teave oleks turvaliselt salvestatud ja see pole kõigile nähtav.
   
 • Andmemudel - kuidas te tegelikult otsustate, millist andmeallikat oma lahenduse jaoks kasutada? Võib-olla on teil juba juurutatud andmeallikas, millega kasutajad igapäevaselt töötavad, näiteks SharePoint. Kas saaksite seda lihtsalt oma andmeallikana oma rakenduse koostamiseks kasutada? Kas ma pean looma ühenduse mitme andmeallikaga?
   
 • Kasutajakogemus (UX) - Kujundades oma Power Appsi lahendust Canvase rakenduses, on teil täielik kontroll lõppkasutaja kogemuse üle. See võimaldab teil täielikult kohandada peaaegu kõiki rakenduse aspekte. Kuid see ei pruugi tingimata tähendada, et peaksite seda tegema. Power Appsi lahenduse kavandamisel peaks teie eesmärk olema see, et see oleks lihtne.
   
 • Kasutajaliides (UI) - Kasutajaliidese või kasutajaliidese täielikuks visualiseerimiseks võiksite kaaluda oma rakenduse maketi loomist.
   
 • Äriloogika - Ühise andmeteenuse kasutamisel saate luua ärireegleid ja soovitusi loogika ja valideerimise rakendamiseks ilma koodi kirjutamata või pistikprogramme loomata. Ühise andmeteenuse ja ärireeglite suurepärane asi on see, et neid rakendatakse andmetasandil. See tähendab, et saate rakendada reegleid, mida jõustatakse olenemata sellest, kuidas andmetele juurde pääseb.
   
 • Väljund - Lõpuks soovite arutada oma rakenduse andmeväljundit. See tähendab lihtsalt, mis tüüpi andmeid teie rakendus genereerib ja mida nendega tehakse pärast andmete genereerimist?

Läbides lihtsa disainiprotsessi, saate kõik väiksemad probleemid kõrvaldada, enne kui need muutuvad pärast rakenduse tootmist suuremaks probleemiks.

Power Apps Primendis

Hetkel on meie Primend’i spetsialistid loonud väga mitmeid funktsionaalseid app’e, mis teevad igapäeva töö lihtsamaks. 
Esimeseks selliseks appiks on TABLOO puhkusegraafiku app, mis näitab ära palju on töötajal puhkusepäevi saada, võimaldab valida erinevate puhkuseliikide vahel, määrata puhkuseasendaja ja puhkuse maksmise aja. 

Teiseks app'iks, mis hoiab palju aega ning energiat kokku on TABLOO sõidupäeviku app. Selles app'is on lihtsalt võimalik teha näiteks märtsikuu autosõidu sissekandeid. Samuti on võimalus täita lisainformatsioon, mis võib raamatupidamislikult kasulik olla. Lisaks arvutab app välja ise kõik kulud ning võimaldab jälgida kas sõidu pealt peaks tulema mingi tagastus või mitte. 

Kolmandaks app'iks, mis võib välja tuua on TABLOO kuluaruannete app. Kuluaruande vorm muudab aruandlusega seotud toimingud imelihtsaks - mõne klikiga saab lisada kõik kuludokumendid, saata need edasi kinnitusringile ning aruande kinnitamise järel, liigub avaldus otse raamatupidamisse väljamaksete teostamiseks.
 
Rohkem infot leiate TABLOO kodulehelt.

Rohkem infot antud teema kohta ning ka Primendis kasutuses olevate app'ide Demod leiate kuulates meie webinari lehe ülalosas. Küsimuste korral võtke meiega ühendust!