Webinar | Microsoft Teams: kaasaegne töö kodus ja kontoris


Microsoft Teams areneb endiselt meeletul kiirusel. Pole vahet, kas oled juba vilunud Teamsi kasutaja või alles mõtled selle kasutusele võtu peale. Uued nipid ja trikid kuluvad kõigile ära.

Vaata järele

Webinar | 10 Teamsi nippi muretumaks suveks


Järgmisel veebiseminaril tutvustab Tõnis uuendusi Microsoft Teams rakenduses ning jagab suveks 10 nippi, kuidas saada Teams enda kasuks puhkuste hooajal tööle nii, et kasutada maksimaalselt ära programmi funktsionaalsust distantsilt töötades, et jaguks aega ka pere seltsis suveilma nautimiseks.

Vaata järele

Webinar | Kaugtöö algajatele


Sellel veebiseminaril räägivad Magnus Hillermaa ja Tõnis Tikerpäe, mida on vaja teha selleks, et oma ettevõttes või asutuses Microsoft Teams kasutusele võtta ning käime läbi põhifunktsionaalsused.

Vaata järele

Webinar | Kaugtöö ja koosolekuruumi lahendused


Räägime, kuidas korraldada mugavalt online koosolekuid kontori koosolekuruumides, kasutades selle jaoks spetsiaalseid seadmeid: Lenovo ThinkSmart HUB Gen2, Jabra Panacast 180 kraadi kaamera, Jabbra Speakers. Lisaks tutvustame personaalset Teamsi seadet Lenovo ThinkSmart View, millega saab teha mugavalt online kõnesid nii kodukontoris kui ka päris kontoris oma laua tagant.

Vaata järele

Webinar | Mida uut on Microsoft Teams'is


Primendi järjekordsel Microsoft Teams vebinaril räägivad Tõnis Tikerpäe ja Heikko Kukk, millised uhked ja säravad uuendused on viirusest puretud maailmas viimase poole aasta jooksul kaugtöö ja kontorirahva rõõmuks ilmunud.

Vaata järele

Webinar | Case Study: Miks MKM otsustas Teams’i kasutusele võtta


Tutvustame Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi näitel Teams'i kasutuselevõttu, räägime lahti erinevad protsessid ja kuulame, milline on MKM kogemus Teamsiga.

Vaata järele

Webinar | Kuidas saada Teams’i superkangelaseks


Kaugtöö on paljuski harjumuseasi andes rohkelt vabadusi, kuid samas võib ka päevakorda tõstatada hoopis uutmoodi probleeme. Ootamatult võid ennast avastada pahalase rollist, sest kogu vestlus töökaaslaste ja partneritega käib ainult ekraanivahendusel.

Vaata järele

Webinar | Kuidas Teams'i kasutamisel mitte ämbrisse astuda


Microsoft Teams rakenduse kasutajate arv on tõusnud viimastel nädalatel meeletu kiirusega. Igal rakendusel on aga oma head ja vead ning rutakas kasutuselevõtt võib endaga kaasa tuua „üllatusi“.

Vaata järele

Webinar | Teams’i 15 värsket uuendust


Microsoft Teams’i populaarsus kasvab müstilise kiirusega, samas tempos arendab Microsoft rakendust. Tõnis Tikerpäe on kokku kogunud 15 värskemat ja põnevamat uuendust, mis viimasel ajal välja on tulnud. Mõnda olete ehk märganud aga kindlasti on ka neid mis tulevad üllatusena.

Vaata järele

Webinar | Microsoft Teams ABC


Microsoft Teams on jätkuvalt kõige kiiremini kasvav ärirakendus Microsofti ajaloos. Samasugust tendentsi on näha ka Eestis. Aina rohkem pöördutakse meie poole sooviga kasutusele võtta just eelkõige Teams. Sellel veebiseminaril räägime mida on vaja teha selleks, et oma ettevõttes või asutuses Microsoft Teams kasutusele võtta ning käime läbi põhifunktsionaalsused

Vaata järele