Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Meie lugu

Primendist

Aasta 2014. Neli sõpra ja ilma akendeta kontorituba. Suur soov pakkuda vau-teenindust ja lahendusi Eesti IT-turul.

Primendi lugu algas nende nelja koos töötava sõbra ühisest otsusest - selleks, et pakkuda oma klientidele kõige paremat teenust, peab olema julgust teha asju teistmoodi.

Oleme täna üks kiiremini kasvavaid IT-ettevõtteid Baltikumis ning meie kiiresti kasvav kliendibaas on meie teenusega rahul.

Soov muutuda ja areneda innustab meid endiselt, kui primendlasi on kokku juba üle 100. Oleme avanud kontorid nii Lätis kui ka Leedus ning peame Baltikumi oma koduturuks. Primendi peakontor asub Tallinnas, Ülemiste Citys.