Teenused

Primend Cloud

Primend Cloud on Sinu jaoks õige valik, kui ettevõttesisesest lahendusest enam ei piisa. Mõne töökoormuse jaoks on lihtsalt vaja veidi enamat.

Linux serverite haldusteenus

Teenus sisaldab: tark- ja riistvaraliste vigade tuvastamist, tarkvara uuendamist, Koormuse, mahtude ja teenuste toimimise 24/7 seire ja palju muud ...

Võrgulahendus teenusena

Primend pakub agiilset ja optimeeritud kuupõhist võrguteenust, et vältida suuri väljaminekuid IT-s. Enamus meie teenused on paindlikult kasutaja-, teenuse- või kuupõhised. Nüüd on lisandunud meie portfelli ka võrgulahendus koos seadmete ja haldusteenusega. 

Microsoft 365

Microsoft 365 on integreeritud kogum, mis sisaldab lahendusi nagu Windows 10, Office 365 ja Enterprise Mobility + Security.

Microsoft Teams

Microsoft Teams aitab tööl, koolis ja igapäevaelus koos rohkem ära teha. Võite koguneda tiimiga grupivestluses, veebikoosolekutel, telefonikõnes ja veebikonverentsil.

Ärianalüütika

Aitame ettevõtetel välja töötada aruandluse süsteeme, kus võetakse arvesse töötajate sooritust ning antakse neile operatiivset ja regulaarset tagasisidet. Viies ärianalüütika abil operatiivse aruandluse iga töötajani, saab ettevõte end kindlalt eesmärkide kursil hoida.

Azure

Azure on Microsofti serveri pilveteenus, milles on olemas kõik serveriteenuse haldamiseks vajalikud tööriistad. Sobib arendamiseks, testimiseks ja lanseerimiseks.

Varundusteenus

Serverite kasutamisel on lahutamatuks osaks varundus, mis tagab taaste võimaluse intsidendi korral, kus mida iganes põhjusel hävib "live" keskkond. Üldjuhul teostatakse esmane varundus sama andmekeskuse raames välisele andmekandjale (kettamassiiv, NAS, lint jne).

Lisateenused

Oma teenusteportfelli kaudu suudame pakkuda laia valikut teenuseid ja lahendusi, mis vastavad teie tegevusvajadustele.

Koolidele

Kui te alles kaalute Microsoft 365 keskkonna kasutamisele võtmist, siis Primendil on teile pakkuda „Haridusasutuste Microsoft 365 keskkonna kasutusele võtmise” pakett. Primend on välja tulnud Microsoft 365 kasutuselevõtmise paketiga, et aidata haridusasutustel ära teha esimene samm ja jagada oma teadmisi, et see esimene samm oleks edukas.