Primend Cloud

Primend Cloud on Sinu jaoks õige valik, kui ettevõttesisesest lahendusest enam ei piisa. Mõne töökoormuse jaoks on lihtsalt vaja veidi enamat.

Loe edasi

IT tugiteenused

IT tugiteenus, kasutajatugi ja majutusteenus on iga ettevõtte sujuvaks toimimiseks kriitilise tähtsusega. Primendis töötavad tehnilised spetsialistid, kelle teadmised võimaldavad pakkuda kiiret ja kvaliteetset IT tuge kõigele, mis puudutab IT teenuseid ja nende kasutamist ettevõttes. Meie peamine eesmärk on kiire ja kvaliteetne teenindus ning kliendi rahulolu. 

Loe edasi

Linux serverite haldusteenus

Loe edasi

Võrgulahendus teenusena

Loe edasi

Office 365

Office 365 tööriistad aitavad Sul olla produktiivne ja annavad Sulle kontrolli andmete üle. Office 365 pakub meeskonnaga koostöö tegemise ja videokonverentside pidamise võimalust ning suurt postkasti ja üht terabaiti failide salvestusruumi.

Loe edasi

Microsoft 365

Microsoft 365 on integreeritud kogum, mis sisaldab lahendusi nagu Windows 10, Office 365 ja Enterprise Mobility + Security.

Loe edasi

Microsoft Teams

Loe edasi

SharePoint

Vii ettevõttesisene kommunikatsioon järgmisele tasemele.

Loe edasi

Ärianalüütika

Aitame ettevõtetel välja töötada aruandluse süsteeme, kus võetakse arvesse töötajate sooritust ning antakse neile operatiivset ja regulaarset tagasisidet. Viies ärianalüütika abil operatiivse aruandluse iga töötajani, saab ettevõte end kindlalt eesmärkide kursil hoida.

Loe edasi

Azure

Azure on Microsofti serveri pilveteenus, milles on olemas kõik serveriteenuse haldamiseks vajalikud tööriistad. Sobib arendamiseks, testimiseks ja lanseerimiseks.

Loe edasi

Pilveteenus Ettevõtjale

Loe edasi

Varundusteenus

Loe edasi

Domeen ja kodulehe majutus

Loe edasi