Office 365 Eesti parim juurutaja Primend logo

Läbi aegade kõige mitmekülgsem ja turvalisem pilvepõhine kontoritöö- ja suhtlustarkvara

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Loodud Sinu äri arenguks

Office 365 on terviklik ja täielikult pilvepõhine lahendus, milles sisalduvad postkast, kalender, aadressiraamat, 1TB pinda isiklikele dokumentidele, ühistöökeskkond, videokonverentsid ning kontoritöö raudvara – Word, Excel ja PowerPoint – alati ajakohasena. Office 365 võimaldab ettevõtetel teha tööd kiiresti ja produktiivselt, sisaldades kõiki funktsionaalsusi, mida tulemuslikuks tööks vaja.

 

Office 365-e teenus on kuupõhine, mis tähendab, et pole vaja teha suuri investeeringuid tarkvara väljaostu. Pakettide hinnad algavad 4.20 € kasutaja kohta kuus.

Igal ajal , igal pool Office 365

Võimalus töötada kõikjal

Produktiivne töö on võimalik igal pool, igal ajal ja iga nutiseadmega. Ka kodust töötamine on nüüd lihtne ja mugav.

Äriklassi meiliteenud Office 365

Äriklassi meiliteenus ja ühiskalender hoiab äri sünkroonis

50 GB postkast võimaldab alles hoida kõik vajaliku ning ühiskalendrid tagavad ressursside optimaalse kasutuse.

Alati ajakohane teave – igas seadmes

Office 365 sünkroonib teie meilisõnumid, kalendrid, kontaktteabe ja dokumendid reaalajas kõigis seadmetes. Nii on sisu alati ajakohane, olenemata kasutatavast seadmest.

Tõhus ja tulemuslik meeskonnatöö

Meeskonnatöö lahendused nagu Planner, Teams ning sisesuhtluseks loodud Yammer, hoiavad meeskonna ühel lainel ja tulemustele orienteeritud.

Office 365 - tagatud turvalisus

Tagatud turvalisus

Office 365-e turvalisus- ja privaatsusfunktsioonid vastavad kõige karmimatele nõuetele. Lisaks saate hallata mobiilseid seadmeid ja vajadusel neist andmeid kaugkustutada.

 

 

Office 365 - veebikonverentsid

Veebikonverentsid, mis toovad kõik kokku

Tänu Office 365-e veebikonverentsilahendusele pole vahemaa enam mingiks takistuseks. Koosolek saab peetud sõltumata, kas olete kodus, teises linnas või hoopis välismaal.

Mugav ühistöö

Office 365-ga on võimalik faile turvaliselt jagada nii töökaaslaste, klientide kui ka partneritega. Dokumentides saate töötada ühiselt, seega on need alati ajakohased ning jääb ära failide ebamugav edasi tagasi saatmine.

Office 365 - tööta alati uusima tarkvaraga

Alati uusim tarkvara

Office 365-ga on teie käsutuses alati uusim tarkvara versioon. Ka kontoritöö raudvara – Word, Excel, PowerPoint ja Outlook- on alati ajakohased.

Võimalus valida ettevõtte vajadustele vastav lahendus

Office 365 pakkettide hinnad

Kõik tulemuslikuks tööks vajalik ühest kohast

Office 365 kontoritarkvara sisaldab kõiki kaasaegse äri eduks vajalikke funktsionaalsusi, võimaldades tipptasemel kontoritööriistade komplekti kasutades töötada, kust iganes. Väärtust lisab mugav videokoosolekute funktsionaalsus ning ärianalüüsilahendus Power BI.

 

Videokoosolekud võimaldavad ilma kodust lahkumata suhelda koostööpartneritega ka teisest maailma otsast. Power BI pakub visuaalselt kergesti järgitavaid interaktiivseid raporteid, mida on lihtne üles seada, kohandada ja jagada. Sel viisil on võimalik analüüsida erinevatest allikatest pärit andmeid, mille põhjal koostatud tarbijakäitumise ja turutrendide ülevaated lukustavad lahti äripotentsiaali ning on aluseks uutele ideedele ja kasvule.

 

Kõik Office 365-e teenused on kaitstud sisse-ehitatud turbe- ja privaatsusfunktsioondega, mis aitavad tagada andmete turvalisuse.

 

Kaasaegne kontoritarkvara Sinu äri eduks!

O365 tehtud tööks email failide jagamine turvalisus SLA tugi videokonverents

Lase oma äril saavutada rohkem ja võta meiega julgelt ühendust!