Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Mapri Ehitus

Arturs Sausins | Juhatuse liige

Mapri Ehitus on ehitusfirma, mis on tegutsenud Eesti turul peaaegu 20 aastat. Ettevõttel on alates 2014. aastast tütarettevõte Lätis. Firma osutab projektipõhiseid üldehitusteenuseid, põllumajanduse valdkonna ehitusteenuseid ja betoonitööde teenuseid üle kogu Eesti ning Läti. Kohalolek mõlemas riigis pole Mapri Ehituse ja Primendi ainus ühine joon. Ettevõtetel on ka sarnased kasvumäärad ja väärtused.

Primendi spetsialistid hoolitsevad suure hulga IT-küsimuste lahendamise eest Mapri Ehituses – alates igapäevasest kasutajatoest kuni konkreetsete IT-projektide arendamiseni. Ettevõtte IT-struktuur on korraldatud ja optimeeritud nii, et oleks tagatud turvalisus, tõhusus ja uuenduslik lähenemine. Võib-olla tekib küsimus, mis on selle suhteliselt lühikese aja jooksul saavutatud edu võti?

Mapri Ehituse koostöö Primendiga oli just alanud, kui maailma raputas ootamatult Covid-19 pandeemia. Keeruline olukord raskendas pisut tavapärast sissejuhatusetappi ja tekitas väljakutseid ka teenuste osutamise protsessis. Lahendusena selgitati välja kõik põhiprobleemid, kohandati IT-võrgu struktuuri, võeti kasutusele pilveteenused ning tehti inventuur ja hooldus. Ja taas kord sai selgeks, et isegi pealtnäha väikesed detailid ja tegevused võivad olla väga väärtuslikud – näiteks tänu sellele, et Primendi kasutajatoe telefoninumber kinnitati Mapri Ehituse töötajate arvutitele, oli suhtlemine tõhusam ja pakilistest probleemidest sai kohe teada anda.

Üks suurimatest projektidest oli SharePointi platvormi juurutamine. See on failide salvestamiseks ja koostööks mõeldud keskkond, mis lihtsustab oluliselt ettevõtte igapäevaprotsesse. SharePointi väärtuslik eelis on ettevõtte sisevõrgu sait TABLOO. Selline sisekommunikatsiooni platvorm on Mapri Ehituse töötajatele väga tähtis. Juhtkond kohtub ehitusplatsi töötajatega isiklikult väga harva, seega kasutatakse tiimi ühendamiseks ja omavaheliseks suhtluseks enamasti digitaalset kommunikatsiooni. Selle rakendusega on võimalik pääseda hõlpsasti juurde kõigile vajalikele ettevõtte dokumentidele, olulistele aruannetele, personaliuudistele, kõigi töötajate kontaktandmetele, sünnipäevade kalendrile jne. Puhkuste ja komandeeringute plaanimise süsteem võimaldab kõigi asjaga seotud inimeste jaoks vajalikud formaalsused ja detailid hõlpsasti ning kiiresti korda ajada. Ettevõtte äriprojektide jaoks kasutusele võetud IT-automatiseerimistööriistad tagavad tegevuste automaatse dokumenteerimise ühesuguste mõistete, sisu ja stiiliga.

Mapri Ehituse põhieesmärk on tagada klientidele osutatavate teenuste kvaliteet ja usaldusväärsus. See tähendab, et ettevõtte igapäevatöö ja äriprotsessid peavad olema võimalikult sujuvad. Koostöö usaldusväärsete partneritega aitab seda saavutada. Primend on IT-täisteenuse osutamisel professionaalne, tõhus ja uuendusliku lähenemisega.