Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Microsoft Defender for Endpoint — 50% soodsamalt!

Autor: Aeg: 26. oktoober 2022

Microsoft pakub suurepärast võimalust kõigile Defender for Endpoint P1 ja P2 litsentsi omanikele.  Vahetades või uuendades oma litsentsi vahemikus 1.11.2022 - 30.06.2023 saad seda teha 50% madalama hinnaga


Defender for Endpoint


Võimaldab sinu ettevõttel võidelda võimalike küberohtudega ühtses keskkonnas.

Järgmine samm viirusetõrjes


Tegemist on uue põlvkonna lõpp-kasutaja (seadme) kaitsega, mis võimaldab nutikat ohtude tuvastamist ning reageerimist, tulles toime lunavara ja muude keerukate ohtudega. 

Aitab navigeerida ja korda luua erinevate platvormide haldamisel 


Ühtlustatud lahendus aitab muuta turbeprotsessid sujuvamaks ning tagab lihtsalt hoomatava ülevaate Windowsi, Linuxi, Maci, iOSi ja Androidi seadmete haldamiseks. 

Automatiseerimine võimaldab hoida kokku aega ja ressursse 


Automatiseerimise läbi saab IT meeskond keskenduda vaid olulisele, sest intsidentide haldus võimaldab seadistada märguanded tähtsusejärjekorda ning kõrvaldada osa ohtudest automaatselt.   

SIEM ja XDR pakuvad kaitset kaasaegsete rünnakute vastu 


SIEM – turbeteabe ja  -sündmuste haldamine ning XDR – laiendatud ohutuvastus ja kõrvaldus tagavad sinu ettevõtte turvalisuse ka lõpp-kasutaja (seadmest) kaugemale, kaitstes e-kirju, dokumente, identiteeti ja pilve äppe. 

KKK:

  • Olen praegu E3/E5 klient ja kasutan juba Defender for Endpoint’i. Kas see allahindlus kehtib mulle?

Microsoft 365 E3, Microsoft 365 E5, Microsoft Security E5 ja muud Microsofti litsentsigrupid selle pakkumise alla ei kuulu. Kuid olemasolevad kliendid, kes kasutavad Microsoft 365 E3, mis hõlmab toodet Microsoft Defender for Endpoint P1, saavad seda pakkumist kasutada, minnes eraldi litsentsiga üle tootele Microsoft Defender for Endpoint P2.

  • Kas see pakkumine hõlmab ka platvormi Microsoft Defender for Business?

Ei, see pakkumine ei hõlma platvormi Defender for Business. Vaadake, kuidas kuni 300 kasutajaga ettevõtted võivad saada endale ettevõtetele mõeldud seadme turbelahenduse, mis on soodne ja hõlpsasti kasutatav ning just neile mõeldud. Info leiad siit.

  • Olen praegu Defender for Endpoint P1 kasutaja. Kas saan seda pakkumist kasutada, kui soovin minna üle P2-le?

Jah, seda pakkumist saavad kasutada kõik uued või olemasolevad kliendid, sh need, kes soovivad minna P1-lt üle P2-le.

  • Nägin seda pakkumist, aga ma ei tea, kas Defender for Endpoint sobib minu organisatsioonile. Kas seda saab enne ostmist proovida?

Jah, on olemas tasuta prooviversioon, mida saate kohe kasutama hakata.

  • Kuidas uued ja olemasolevad kliendid seda pakkumist kasutada saavad?

Alustamine on lihtne. Lisage meeldetuletus teavituse saamiseks, kui pakkumine 1. novembril 2022 kättesaadavaks tehakse. Pakkumise kohta saate lisateavet oma kliendihaldurilt või pöörduge Primendi poole, info@primend.com.

  • Millal pakkumine algab ja kui kaua seda kasutada saab?

Pakkumine algab 1. novembril 2022 ja lõpeb 30. juunil 2023.