Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

TABLOO siseveeb ja dokumendihoidla

Lahendus siseveebi loomiseks

TABLOO siseveeb ja dokumendihoidla on Microsoft Office 365 SharePoint Online’i keskkonnale ehitatud lahendus, mis ühildub kõigi Office 365 pakettides kasutusel olevate funktsionaalsustega. TABLOO on üles ehitatud moodulitena, mis tähendab, et iga ettevõte saab kujundada endale sobiva paketi.

TABLOO on igatepidi muudetav ja kohandatav ettevõtte vajaduste järgi ning dokumendihoidlat saab kujundada oma ettevõtte stiili (värvid, logod, fondid jne) ja funktsionaalsuse järgi. Dokumendihoidla vastab ka GDPR-i nõuetele.
 

Klikka pildil ja külasta TABLOO kodulehte

 


 

Küsi pakkumist