Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Serverite varundus

Primend Cloud Backup  

Varundusteenus serveritele VEEAM tehnoloogial

Mis on Veeam Cloud Connect off-site varundusteenus?

Antud lahendus võimaldab varundada nii füüsilisi servereid kui virtuaalservereid. Serverid võivad asuda kliendi serveriruumis, Primend Cloudis või kolmanda osapoole majutuses. Varunduse perioodi saab kliendile seadistada vastavalt soovile (päevased, nädalased, kuised, aastased jne). Varunduse seadistamine on lihtne ja taastamine kiire.

Varundus välise teenuse pakkuja juures

 • Primend pakub varundusteenust teie andmekeskusest välja Primend pilvekeskkonda. Andmed pakitakse Veeami tehnoloogiaga, et vähendada talletatavat mahtu. Primend vastutab teenuse toimimise eest, monitoorib varunduse toimimist ja mahte ning vajadusel taastab.   

Kiire taastamine

 • Juhul kui on vaja taastada, siis seda on võimalik teha kiirelt. Taastada saab nii virtuaalserveri põhiselt kui faili põhiselt.

Tänapäevane varunduse tehnoloogia

 • Veeami uusim tehnoloogia sisaldab WAN Acceleration tehnoloogiat, mille eelis on varunduse tegemisel minimaalne võrgu liiklus ja ei vaja lisainvesteeringuid võrgu kiiruse tõstmisse. Ühendus luuakse turvaliselt üle interneti, kasutades kindlat TCP porti ja kaitstud SSL krüptimisega. Ei nõua VPN'i.   

Immutable varundus

 • Immutable varundust tehakse selliselt, et on võimatu peale edukat varundust faile muuta ning kustutada ette antud päevade jooksul. Sellisel juhul tagatakse andmete terviklikus, usaldusväärsus ning käideldavus taastamise vajadusel.

Täielikult krüpteeritud andmevahetus

 • Andmed krüpteeritakse lähtepunktis juba enne kui nad väljuvad teie võrgust. Andmed on krüptitud kogu varunduse teekonnal ja ka sihtpunktis Primend pilvekeskkonnas.   

Paindlik litsentseerimise mudel

 • Antud teenuse kasutamisel ei pea ostma litsentse ega riistvara. Kogu teenus on serveri ja mahu põhine ning tasutakse täpselt selle eest, mida tegelikult kasutatakse.
 • Mugava ja optimaalse off-site varundamisele on appi tulnud kolmanda osapoole tootjad. Primend on välja valinud off-site varundamise lahenduseks VEEAM'i tehnoloogia. Meie kasutuskogemuse kohaselt on antud lahendus kõige lihtsam kasutada, taastamine kõige kiirem ja hinnastuse poolest üks soodsamaid. 

Kuidas Veeam Cloud Connect litsentseeritakse ja hinnastatakse?

Hinnastamine on serveri põhine, millele lisandub varundatav andmemaht andmekeskuses. Litsentside koguseid saab muuta jooksvalt ja kuutasu arvestus on kuupõhine:

 • Veeam varundustarkvara litsents 10€/kuus ühe virtuaalse serveri kohta
 • Primend pilvekeskkond või Azure Blob 1TB - 20€/kuus
 • Varundusteenuse monitooring ja haldus - 50€ - 100€/kuus  
 • Teenuse esmaseadistuse tasu on 240€
 • Andmete taastamine varundusest toimub tunnitasu põhiselt 90€/tund

Küsi pakkumist

Lae alla tooteleht