Serverite varundus

Primend Cloud Backup  

Varundusteenus serveritele VEEAM tehnoloogial

Mis on Veeam Cloud Connect off-site varundusteenus?

Antud lahendus võimaldab varundada nii füüsilisi servereid kui virtuaalservereid. Serverid võivad asuda kliendi serveriruumis, Primend Cloudis või kolmanda osapoole majutuses. Varunduse perioodi saab kliendile seadistada vastavalt soovile (päevased, nädalased, kuised, aastased jne). Varunduse seadistamine on lihtne ja taastamine kiire.

Varundus välise teenuse pakkuja juures

  Primend pakub varundusteenust teie andmekeskusest välja Primend pilvekeskkonda või Microsoft Azure keskkonda. Andmed pakitakse Veeami tehnoloogiaga, et vähendada talletatavat mahtu. Primend vastutab teenuse toimimise eest, monitoorib varunduse toimimist ja mahte ning vajadusel taastab.

Kiire taastamine

  Juhul kui on vaja taastada, siis seda on võimalik teha kiirelt. Taastada saab nii virtuaalserveri põhiselt kui faili põhiselt.

Tänapäevane varunduse tehnoloogia

  Veeami uusim tehnoloogia sisaldab WAN Acceleration tehnoloogiat, mille eelis on varunduse tegemisel minimaalne võrgu liiklus ja ei vaja lisainvesteeringuid võrgu kiiruse tõstmisse. Ühendus luuakse turvaliselt üle interneti, kasutades kindlat TCP porti ja kaitstud SSL krüptimisega. Ei nõua VPN'i.

Täielikult krüpteeritud andmevahetus

  Andmed krüpteeritakse lähtepunktis juba enne kui nad väljuvad teie võrgust. Andmed on krüptitud kogu varunduse teekonnal ja ka sihtpunktis - on selleks Primend pilvekeskkond või Microsoft Azure keskkonnad.

Paindlik litsentseerimise mudel

  Antud teenuse kasutamisel ei pea ostma litsentse ega riistvara. Kogu teenus on serveri ja mahu põhine ning tasutakse täpselt selle eest, mida tegelikult kasutatakse.

 

Mugava ja optimaalse off-site varundamisele on appi tulnud kolmanda osapoole tootjad. Primend on välja valinud off-site varundamise lahenduseks VEEAM'i tehnoloogia. Meie kasutuskogemuse kohaselt on antud lahendus kõige lihtsam kasutada, taastamine kõige kiirem ja hinnastuse poolest üks soodsamaid. 

Kuidas Veeam Cloud Connect litsentseeritakse ja hinnastatakse?

Hinnastamine on serveri põhine, millele lisandub varundatav andmemaht Azure andmekeskuses. Litsentside koguseid saab muuta jooksvalt ja kuutasu arvestus on kuupõhine:
 
  •  Veeam varundustarkvara litsents 10€ ühe virtuaalse serveri kohta
  •  Primend pilvekeskkond või Azure Blob 1TB - 40€ kuus
  •  Varundusteenuse monitooring ja haldus - 100€  
 
  • Teenuse esmaseadistuse tasu on kokkuleppel
  • Andmete taastamine varundusest toimub tunnitasu põhiselt

Küsi pakkumist

Lae alla tooteleht