Kasutame kolmandate osapoolte teenuste küpsiseid turundustegevuseks ning kasutajate külastuste analüüsimiseks. Täpsemat infot saate kui külastate linki "Primend Privaatsuspoliitika".

Teams Exploratory trial aegus, mida teha nüüd?

Autor: Aeg: 30. september 2022

Ajavahemikus veebruarist 2020 kuni veebruarini 2021 andis Microsoft tasuliste äriklientide kasutajatele võimaluse alustada 12-kuulisi Teamsi prooviversioone. 2022. aasta juunis aegusid need prooviversioonid.

Mis nüüd teha?

Teamsi samade võimalustega jätkamiseks on vaja Microsoft Teamsi litsentsi versiooniuuendust. Microsoft Teams Exploratory prooviversioonilt tasulisele Microsoft Teamsi litsentsile üleminekuks on mitu võimalust.

Ostke Microsoft Teams Essentials

Kasutage seda valikut, kui teie organisatsioonil pole tellimusi  muudele Office’i toodetele, mis sisaldavad Teamsi, ja te ei kavatse kasutada teisi Microsofti poolt pakutavaid programme. Lisateavet leiate siit,  Upgrade to a different business plan.

Teams Essentials on taskukohane ja professionaalne koosolekulahendus, mis on loodud selleks, et aidata väikeettevõtetel suhelda ja teha koostööd lihtsal, turvalisel ja usaldusväärsel viisil.
Funktsioonid:

  • Piiramatult grupikoosolekuid kuni 30 tundi
  • Kuni 300 osalejat koosolekul
  • 10 GB pilvesalvestusruumi kasutaja kohta
  • Piiramatult vestelda töökaaslaste ja klientidega
  • Kalender töötab Outlooki ja Google'iga
  • Failide jagamine, ülesanded ja küsitlused
  • Andmete krüpteerimine koosolekute, vestluste, kõnede ja failide jaoks

Minge üle Microsoft 365 pakkumisele, millel on Teams. Paketid leiad siit.

Microsoft 365 Business Basic

Sobib suurepäraselt ettevõtetele, kus on vaja kaugtööd hõlbustavaid lahendusi: Microsoft Teams, postkast, kalender, pilvsalvestusruum ja Office Online rakendused (töölauaversioonid ei kuulu komplekti).

Microsoft 365 Business Standard

Sobib suurepäraselt ettevõtetele, kus on vaja kõigis seadmetes kasutada kõiki kaugtööd hõlbustavaid tööriistu ja koostöö rakendusi (sh Teams, turvaline pilvsalvestusruum, äriklassi meiliteenus ja Premium-taseme Office’i rakendused).

Microsoft 365 Business Premium

Sobib suurepäraselt ettevõtetele, kus on vaja turvalisi kaugtööd hõlbustavaid lahendusi ja kõiki Business Standardi, täiustatud küberohtude vastase kaitse ja seadmehalduse võimalusi.

Lisage kasutajaid olemasolevale Microsoft 365 tellimusele, millel on Teams

Kasutage seda valikut, kui teie organisatsioonil pole Teams Exploratory kasutajate katmiseks piisavalt tasulisi Teamsi litsentse. Lisateabe saamiseks vaadake: Litsentside ostmine või eemaldamine. Kasutajate lisamiseks olemasolevale tellimusele, millel on juba piisavalt saadaolevaid litsentse, vaadake: Kasutajate teisaldamine teisele tellimusele. Olemasoleva tellimuse aktiivsete kasutajate vaatamiseks avage Microsoft 365 halduskeskuses Users > Active users.

Ostke uus Microsoft 365 tellimus.

Kasutage seda valikut, kui teie organisatsioonil pole ühtegi Office'i toodete tellimust või kui teie organisatsioon soovib osta Teams Exploratory kasutajate jaoks olemasolevast tellimusest erineva tellimuse.


Kui te pole kindel, millisele Microsoft 365 tellimusele uuendada, lugege lähemalt Microsoft 365 Business paketid. Kui vajate lisaabi tellimuse valimisel või kui teie organisatsioon vajab rohkem kui 300 litsentsi, võtke meiega ühendust.