Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

M365 Premium

 

 

 

Iga aken ja uks on avatav. Sinu töö on see võimalikult keeruliseks teha. 

Aastal 2021 oli Baltikumis umbes 500 000 rünnakut, millest 9000 olid tõsiste tagajärgedega. Krüptoviirused on seejuures neist kõige vastikumad. 
 
Rünnakud muutuvad aina keerukamaks ja enam ei piisa turvalisuseks vaid viirusetõrjest.  

Miks M365 Premium?

Endpoint manager 

Kindlustab, et kõik seadmed, millel on ligipääs ettevõtte andmetele, on ühte moodi turvatud. See omakorda annab võimaluse rakendada keskset halduspoliitikat.
Kesksed poliitikad, mis on kõikide kasutajate ja arvutite jaoks elutähtsad:

  • Krüpteeritud kõvakettad (Bitlocker), märgilise tähtsusega seadmete varguse korral. Juhul kui, Bitlocker pole aktiveeritud, pääseb igaüks kõvakettal asuvatele andmetele hõlpsalt ligi.
     
  • Mitmeastmeline autentimine (MFA), kõige lihtsam ja kiirem viis turvalisuse tagamiseks. Veendu, et kõik kontod on MFA-ga kindlustatud ning autentimisprotsess on kasutajale mugav.
    Õngitsuskirjad on kõige enam levinud ohuallikad, mille läbi kasutaja paroole varastatakse. MFA korral ei ole varastel kasutaja paroolidega midagi peale hakata, seniks kuni neil puudub kasutaja mobiiltelefonile ligipääs.
     
  • OneDrive. Levinuim viis OneDrive’i seadistamiseks on sünkroniseerida My Documents ja desktop MS Cloud-i, see muudab uue arvuti kasutuselevõtu mugavaks ning juhul kui arvutiga midagi peaks juhtuma, saab kõik andmed hõlpsalt taastada.

 Defender for Endpoint Business

Kuulikindel viirusekaitse, mis takistab viiruseid, mida tasuta viirusetõrje programmid ei suuda eemale hoida. Premium paketiga võid olla kindel, et kõik arvutid on viirusetõrjega kaitstud. Lisaks saad reaalajas hindamised ja automatiseeritud teavitused, kui arvuti turvalisus vajab täiendamist. 

Defender for Office 365

E-posti ja failide (OneDrive, SharePoint) viirusekaitse. 
E-post on levinuim viiruste allikas. Kui Defender on paigaldatud, kontrollib Microsoft, et ükski viirus postkasti ei jõuaks. 

Conditional Access ja Geoblock

Oled väravavalvur, otsustades kes, kuidas ja kuskohast ettevõtte andmetele ligi pääseb. Näiteks saad olla kindel, et keegi ei saa ettevõtte andmeid tõmmata seadmesse, mida ettevõte ei halda. Geoblockiga saab blokeerida ligipääsu M365 keskkonnale ka soovimatutest riikidest. 

Mobiilne andmehaldus

Kindlustage andmete kaitse mobiilseadmetes (iOS; Android). Nii ei pääse soovimatute rakendustega ligi teie andmetele. Muuda oma andmed ja seadmed nii turvaliseks kui saad.
 

 

 

 Iga uks ja aken on avatavad. Sinu töö on see võimalikult keeruliseks teha.

Küsi pakkumist

Lae alla tooteleht