Kasutame kolmandate osapoolte teenuste küpsiseid turundustegevuseks ning kasutajate külastuste analüüsimiseks. Täpsemat infot saate kui külastate linki "Primend Privaatsuspoliitika".

Microsoft 365 Copilot on nüüd kõigile saadaval!

Autor: Tõnis Tikerpäe Aeg: 16. jaanuar 2024

15. jaanuaril teatas Microsoft, et Copilot on nüüd kätte saadav igas suuruses ettevõttele. Kui varasemalt oli piiravaks nõudeks ettevõtte suurus ja kasutajate arv, siis tänasest selle osas enam piiranguid ei ole ja kõik ettevõtted saavad tänu AI-le oma produktiivsuse viia järgmisele tasemele.

Ärikliendid:

Microsoft 365 Business Standard/Business Premium klientidel on võimalik soetada Copilot for Microsoft 365 -  Microsoft Cloud solution Provider (CSP) partneri kaudu.

Hariduskliendid:

Microsoft 365 A3/A5 ja Office 365 A3/A5 kliendid saavad soetada selle Enrollment for Education Solutions programmi kaudu.

Kohustuslik kasutajate arv:

Microsoft 365 Business Standard/Business Premium kliendid saavad osta kuni 300 litsentsi. Copiloti puhul on tegu nö. lisatootega, mis nõuab enda alla põhitoodet (Microsoft 365 E3/E5, Office 365 E3/E5 või Microsoft 365 Business Standard/Business Premium). Lisatoote saab siduda olemasoleva põhitoote litsentsiga ja lõpukuupäeva saab valida põhitootega sama.

Tule kuula kõigest lähemalt 1. veebruaril toimuval webinaril. Registreeri siin

Küsi pakkumist

Liitu uudiskirjaga