Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Microsoft 365 Copilot on nüüd kõigile saadaval!

Autor: Tõnis Tikerpäe Aeg: 16. jaanuar 2024

15. jaanuaril teatas Microsoft, et Copilot on nüüd kätte saadav igas suuruses ettevõttele. Kui varasemalt oli piiravaks nõudeks ettevõtte suurus ja kasutajate arv, siis tänasest selle osas enam piiranguid ei ole ja kõik ettevõtted saavad tänu AI-le oma produktiivsuse viia järgmisele tasemele.

Ärikliendid:

Microsoft 365 Business Standard/Business Premium klientidel on võimalik soetada Copilot for Microsoft 365 -  Microsoft Cloud solution Provider (CSP) partneri kaudu.

Hariduskliendid:

Microsoft 365 A3/A5 ja Office 365 A3/A5 kliendid saavad soetada selle Enrollment for Education Solutions programmi kaudu.

Kohustuslik kasutajate arv:

Microsoft 365 Business Standard/Business Premium kliendid saavad osta kuni 300 litsentsi. Copiloti puhul on tegu nö. lisatootega, mis nõuab enda alla põhitoodet (Microsoft 365 E3/E5, Office 365 E3/E5 või Microsoft 365 Business Standard/Business Premium). Lisatoote saab siduda olemasoleva põhitoote litsentsiga ja lõpukuupäeva saab valida põhitootega sama.

Tule kuula kõigest lähemalt 1. veebruaril toimuval webinaril. Registreeri siin.

Küsi pakkumist

Liitu uudiskirjaga