Microsoft 365

Microsoft 365

Microsoft 365 on integreeritud kogum, mis sisaldab lahendusi nagu Windows 10, Office 365 ja Enterprise Mobility + Security.
Microsoft 365 nihutab kasutajate töökeskkonna piire. Ettevõtted saavad anda kasutajatele juurdepääsu oma andmetele ja koostöövahenditele suurema turvalisusega ning olla kindlad, et nii andmed kui ka seadmed on kontrolli all. Sina kontrollid, kes, millal, kuidas ja millises seadmes pääseb ligi ettevõtte andmetele. 
Turvalisus valmistab peavalu paljudele ja peab olema kõigi jaoks prioriteet. Juhuslikud andmelekked või turbemurded võivad olla väga kulukad. Microsoft 365 on üks parimaid tooteid, mis aitab selliseid ohte vähendada. 

Primendil on rikkalik kogemustepagas kõigi Microsoft 365 töökoormuste planeerimisel ja juurutamisel erinevas suuruses ja erinevat tüüpi klientidele. 

Miks valida Microsoft 365?

Microsoft 365 võimaldab kontrollida andmetsüklit kogu organisatsiooni ulatuses ja säilitada andmete üle kontrolli. See kasutab turbeanalüüside tegemiseks tehisintellekti ja sellel on paigas automaatsed süsteemid turbemurrete kõrvaldamiseks. 
Näiteks, sisselogimisriski poliitika:
Azure AD analüüsib kasutaja iga sisselogimist. Analüüsi eesmärk on tuvastada kahtlased tegevused, mis kaasnevad iga sisselogimisega. Näiteks, kas sisselogimiseks kasutatakse anonüümseid IP-aadresse või alustati sisselogimist tundmatust asukohast? 
Azure AD-s tuntakse kõiki kahtlaseid tegevusi, mille süsteem tuvastab, ka riskisündmustena. Azure AD arvutab sisselogimisel tuvastatud riskisündmuste põhjal väärtuse. Väärtus esindab tõenäosust (madal, keskmine, kõrge), et sisselogimist ei alustanud õige kasutaja. Seda tõenäosust nimetatakse sisselogimise riskitasemeks.
Sisselogimise riskipoliitika on automaatne vastus, mida saad konfigureerida kindla sisselogimise riskitaseme jaoks. Oma vastuses saad blokeerida juurdepääsu oma ressurssidele või nõuda juurdepääsu saamiseks mitmetasandilist autentimist (MFA). 

Microsoft Enterprise Mobility + Security on nutikas mobiilsideseadmete halduse ja turbe platvorm. See aitab kaitsta Sinu ettevõtet ning pakub töötajatele uusi ja paindlikke töötamisvõimalusi.

Andmete kaitse Azure’i teabekaitsega  – AIP, mis annab kontrolli ettevõtte andmete üle isegi siis, kui andmed väljuvad ettevõtte piiridest. AIP on pilvepõhine lahendus, mis aitab ettevõttel klassifitseerida ja soovi korral kaitsta dokumente ja e-kirju siltide rakendamise teel. Silte saavad automaatselt rakendada administraatorid, kes määratlevad reeglid ja tingimused, aga manuaalselt ka teised kasutajad, või on tegemist nende kahe kombinatsiooniga, mille korral kasutajatele antakse soovitusi.

Lisaks on veel palju muid turbefunktsioone. 

 

Teave Microsoft 365 kohta

Microsoft 365 sisaldab kaht tooteperet – Microsoft 365 Business ja Microsoft 365 Enterprise
Allpool on esitatud ülevaade põhikomponentidest.

Mis on Microsoft 365 Business

Microsoft 365 Business on mitmekülgne äritootlikkuse ja koostöövahendite komplekt, mis sisaldab rakendusi, nagu Outlook, Word, Excel ja muid Office’i tooteid, mis on alati ajakohased. Saad kaitsta kõiki oma tööfaile kõigis oma iOS-i, Androidi ja Windows 10 seadmetes äriklassi turvalisusega, mida on lihtne hallata.
Microsoft 365 Business sisaldab kuni 300 litsentsi. Juhul, kui vajad rohkem litsentse, vaata lisateavet Microsoft 365 Enterprise’i dokumentatsioonist.

Väikeettevõtte turbevajadused

Sinu äriandmed võivad mitmel viisil ohtu sattuda. Sina ja Sinu kasutajad võivad ettevõtte turvalisuse ohtu seada, kui logid sisse ohus oleva identimisteabega või vaatad ettevõtte andmeid erinevates seadmetes ja rakendustes. Täpsemalt seavad Sinu ettevõttele ohtu:

  • Ohus olev või nõrk identimisteave.
  • Ohus olev seade, millel on nõrk PIN-kood, või kasutajale kuuluv seade.
  • Kasutajad, kes saavad kopeerida/kleepida/salvestada Sinu ettevõtte andmeid isiklikesse rakendustesse.
  • Kasutajad, kes installivad ja kasutavad madala turvalisusega kolmanda poole rakendusi.
  • E-posti haavatavused, nagu tundlike andmete jagamine, andmepüügi katsed, ründevara jne.
  • Kui inimesed, kes ei tohiks seda teha, pääsevad juurde tundlikku teavet sisaldatavatele dokumentidele.

Microsoft 365 Business aitab sellistes olukordades Sinu andmeid kaitsta. Sinu äriandmeid kaitsvad turbefunktsioonid on esitatud järgmisel joonisel.

Turbefunktsioonide tervikliku loendi nägemiseks vaata jaotist Microsoft 365 Business turbefunktsioonid. Kui oled Microsoft 365 Businessi seadistanud, vaata jaotist Täpsemate turbepoliitikate seadistamine, et alustada turbefunktsioonidega, mis ei kuulu selle seadistuse juurde. Loe ka jaotist 10 parimat viisi, kuidas Office 365 ja Microsoft 365 Businessi lepingud turvaliseks muuta, et saada hea ülevaade sellest, kuidas seadistada kaitset küberkurjategijate ja häkkerite vastu.

Mis on Microsoft 365 Enterprise

Microsoft 365 Enterprise on terviklik ja intelligentne lahendus, mis võimaldab olla loominguline ja teha turvalisemalt koostööd.
Kuigi see on mõeldud suuremate ettevõtete jaoks, saab Microsoft 365 Enterprise’i kasutada ka keskmise ja väikese suurusega ettevõtetes, mis vajavad kõige paremaid turvalisuse ja tootlikkuse lahendusi.

Komponendid

Microsoft 365 Enterprise sisaldab järgmisi komponente:

Office 365 Enterprise -
Sisaldab lahendust Office 365 ProPlus, kõige uuemaid Office’i rakendusi Sinu PC- ja Mac-arvutile (nagu Word, Excel, PowerPoint, Outlook ja muud) ning veebiteenuste täiskomplekti e-posti, failitalletuse ja koostöö, koosolekute ja muu jaoks.
Windows 10 Enterprise -
Vastab nii suurte kui ka keskmise suurusega ettevõtete vajadustele, andes kasutajatele Windowsi kõige tootlikuma ja turvalisema versiooni ning IT-professionaalidele mitmekülgse juurutuse, seadmete ja rakenduste halduse.
Enterprise Mobility + Security (EMS) -
Sisaldab pilvepõhist ettevõtte mobiilsushalduse (EMM) teenust, mis tagab sujuva töövoo, aidates Sul olla tootlik ja kaitseb ka Sinu ettevõtte andmeid.

Lepingud

Microsoft 365 Enterprise on saadaval kolme lepinguna:

E3 - Sisaldab järgmist: Office 365 Enterprise, Windows 10 Enterprise ja Enterprise Mobility + Security (EMS).
E5 - Sisaldab kõiki E3 lahendusi ning täpsemaid turvalisuse, hääle ja andmeanalüüsi tööriistu.
F1 - On loodud selleks, et anda esmatasandi töötajatele tööriistad ja ressursid, mida nad vajavad parimate tulemuste saavutamiseks. Esmatasandi töötajad on inimesed, kes otseselt klientidega kokku puutuvad, esindades Sinu ettevõtet ja väärtust.

Lisateavet vaata jaotisest Lepingute omadused ja võimalused.

Kiire ülevaade

Microsoft 365 Enterprise’i poster on keskne dokument, mida vaadata:
Microsoft 365 Enterprise’i tooted ja võimalused ning viis, kuidas need vastavad väärtusalustele
Microsoft 365 Enterprise’i plaanid ja neis sisalduvad komponendid
Microsoft 365 Enterprise’i moodsa töökoha põhikomponendid
Microsoft 365 Enterprise’i peamised äriväärtuse stsenaariumid ning millised teenused ja tooted neid võimaldavad
Vastuvõtmise tegevuskava, mille keskmes on Microsoft 365 Enterprise’i juurutusjuhend

Küsi pakkumist