Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Sharepoint'i konsultatsioon ja koolitus

SharePoint konsultatsioon ja kasutajakoolitus

Tihti on ettevõttes kasutusel mitmeid erinevad platvorme ja töövahendeid protsesside optimeerimiseks. Iga uue protsessiga harjumine on kasutajate jaoks aeganõudev ja tekitab tahes-tahtmata igasuguseid pisimuresid ning küsimusi. Primendi spetsialistid pakuvad erineva sisu ja mahuga koolitusi uutele ning ka kogenenud SharePointi kasutajatele. Lennukate ideede ja erinäoliste vajaduste rakendamisel pakume tunnipõhiseid konsultatsioone ja oleme abiks uuenduslike lahenduste juurutamisel.

Loe lisaks - SharePoint koolitus

Küsi pakkumist