Kasutame kolmandate osapoolte teenuste küpsiseid turundustegevuseks ning kasutajate külastuste analüüsimiseks. Täpsemat infot saate kui külastate linki "Primend Privaatsuspoliitika".

Microsoft teatas olulistest hinnamuudatustest

Autor: Aeg: 21. veebruar 2023

1. aprillil 2023 muudab Microsoft kohaliku valuuta hinnakõikumiste (vahetuskursside) tõttu ELis, Norras ja Ühendkuningriigis pilvteenuste hindu. 

Alates 1. aprillist 2023 tõusevad Microsofti pilvteenuste hinnad 11% võrra. 

See teadaanne ei puuduta riistvara, kohapealseid litsentse, OEMi, tarbijatele mõeldud tarkvara ja pilvteenuseid ega Microsofti uue kliendilepingu alusel tehtud Azure’i oste. Kaudse müügi korral, kui Microsofti tooteid müüvad edasimüüjad, on lõplikud hinnad ja müügivaluuta ka edaspidi edasimüüjate määrata. 

Äriklientide puhul ei mõjuta need muudatused olemasolevaid kommertslitsentsilepingute alusel esitatud tellimusi toodete puhul, millele kehtib hinnakaitse. Kuid selliste kommertslitsentsilepingute ja uute lepingute alusel ostetavate uute toodete hinnad on määratletud tellimise ajal kehtiva hinnakirjaga. 

Kuidas see hinnamuudatus CSP töökohapõhiseid pakkumisi mõjutab? 

Pärand-CSPde ja uute kommerts-CSPde puhul on töökohapõhiste pilvteenuste kehtivate püsitellimuste hinnad tellimuse kehtivusajal kaitstud ning nende puhul kehtib algne hind. 

Kui olemasolevasse püsitellimusse (mis on aktiivne enne 1. aprilli 2023) lisatakse veel CSP töökohti, kehtib nende puhul algne hind. 

  • Kui püsitellimus lõpeb või kui partner teeb uue püsitellimuse 1. aprillil 2023 või pärast seda kuupäeva, kehtib uus hinnakiri, milles on arvestatud hinnamuudatust.
  • Püsitellimuste aegumisel või uute püsitellimuste puhul (mis ostetakse 1. aprillil või hiljem) arvestatakse uut hinnakirja. 

Kuidas hinnakaitset pikendada? 

Migreerige võimaluse korral NCE kuutellimused enne 1. aprilli 2023 NCE 1-aastaseks püsitellimuseks. 

Kui teil on küsimusi või vajate selgitust, andke meile teada ja aitame rõõmuga! 

Loe lisa