Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Microsoft teatas olulistest hinnamuudatustest

Autor: Aeg: 21. veebruar 2023

1. aprillil 2023 muudab Microsoft kohaliku valuuta hinnakõikumiste (vahetuskursside) tõttu ELis, Norras ja Ühendkuningriigis pilvteenuste hindu. 

Alates 1. aprillist 2023 tõusevad Microsofti pilvteenuste hinnad 11% võrra. 

See teadaanne ei puuduta riistvara, kohapealseid litsentse, OEMi, tarbijatele mõeldud tarkvara ja pilvteenuseid ega Microsofti uue kliendilepingu alusel tehtud Azure’i oste. Kaudse müügi korral, kui Microsofti tooteid müüvad edasimüüjad, on lõplikud hinnad ja müügivaluuta ka edaspidi edasimüüjate määrata. 

Äriklientide puhul ei mõjuta need muudatused olemasolevaid kommertslitsentsilepingute alusel esitatud tellimusi toodete puhul, millele kehtib hinnakaitse. Kuid selliste kommertslitsentsilepingute ja uute lepingute alusel ostetavate uute toodete hinnad on määratletud tellimise ajal kehtiva hinnakirjaga. 

Kuidas see hinnamuudatus CSP töökohapõhiseid pakkumisi mõjutab? 

Pärand-CSPde ja uute kommerts-CSPde puhul on töökohapõhiste pilvteenuste kehtivate püsitellimuste hinnad tellimuse kehtivusajal kaitstud ning nende puhul kehtib algne hind. 

Kui olemasolevasse püsitellimusse (mis on aktiivne enne 1. aprilli 2023) lisatakse veel CSP töökohti, kehtib nende puhul algne hind. 

  • Kui püsitellimus lõpeb või kui partner teeb uue püsitellimuse 1. aprillil 2023 või pärast seda kuupäeva, kehtib uus hinnakiri, milles on arvestatud hinnamuudatust.
  • Püsitellimuste aegumisel või uute püsitellimuste puhul (mis ostetakse 1. aprillil või hiljem) arvestatakse uut hinnakirja. 

Kuidas hinnakaitset pikendada? 

Migreerige võimaluse korral NCE kuutellimused enne 1. aprilli 2023 NCE 1-aastaseks püsitellimuseks. 

Kui teil on küsimusi või vajate selgitust, andke meile teada ja aitame rõõmuga! 

Loe lisa