Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

SharePoint

SharePoint on kulutõhus, kiire ja mugav

SharePointi platvorm on ideaalne koostöö tegemiseks, dokumentide haldamiseks ja ettevõttesiseseks suhtluseks. SharePoint võimaldab ühte kohta koguda kõik ettevõttele vajalikud dokumendid, neile turvaliselt ligi pääseda ja jagada neid kellega vaja – kas ettevõttesiseselt või -väliselt. 

Jaga dokumente või saite väliste partneritega

Laadi failid üles oma SharePointi dokumenditeeki, et pääseksid neile kõikjalt juurde. Samuti saad jagada dokumente või saite väliste partneritega. Sel viisil on kogu projektimeeskonnal alati olemas ajakohased dokumendid ja teave. 

Kohanda SharePointi saidi õigusi

SharePointis saad hõlpsalt muuta õigusi, et anda õigetele inimestele juurdepääs vajalikele andmetele, piirates samal ajal juurdepääsu teistele.

Loo osakonnal või projektil põhinevaid alamsaite

SharePointiga saad luua alamsaite näiteks osakondadele ja projektidele.  Sel viisil jagad edukalt konkreetsele projektile või osakonnale olulisi faile, andmeid, uudiseid ja ressursse.

Automatiseeri äriprotsessid Microsoft Flow’ga

SharePointiga saad luua ettevõtteüleseid kooskõlastuse töövoogusid erinevate osakondade ja töötajate vahel. Töövood võivad olla nii allkirjade kogumine, tagasiside ja plaani või dokumendi jaoks kinnituse saamine kui ka tavapärase protseduuri oleku jälgimine. SharePointi töövood aitavad säästa aega ja vaeva ning suurendada korrapäraselt täidetavate ülesannete järjepidevust ja tõhusust.

Loo professionaalne siseveeb

SharePointi põhine siseveeb võimaldab Sul jagada ja hallata sisu ning rakendusi, mis aitavad tõhustada meeskonnatööd, leida kiiresti teavet ning sujuvalt koos töötada.

Tööta kõikjal: kodus, kontoris või liikvel olles

Kiire ja turvaline juurdepääs kõikjalt. Tööta kodus, liikvel olles või kus iganes Office’i rakendustega PC ja Maci arvutites ning iOS-i ja Androidi seadmetes.

Sünkrooni kõige olulisemad dokumendid arvutisse

Automaatne failide sünkroniseerimine arvutisse võimaldab jätkata tööd ka siis kui internetiühendus puudub.

Leia vajalik teave kiiresti

SharePointi otsingus on palju täiendavaid funktsioone, mis teevad otsingu lihtsamaks ja tagavad oluliselt paremad otsingutulemid.

SharePoint – rohkem kui lihtsalt failijagamine

Kuigi failide hoidmine ja jagamine on SharePointis tõeliselt mugav, pole see kaugeltki ainus funktsioon, mida ettevõte töökeskkonnas võiks kasutada.
Üheks levinumaks SharePointi kasutusviisiks on ettevõtte siseveeb, kus saab jagada uudiseid, sündmusi, puhkusegraafikuid ja muud. Platvorm sisaldab selleks erinevaid kasulikke elemente, nagu kiirlingid, töötajate kataloogid, blogid, koostöötamise keskkonnad jne. 
SharePointil põhinev siseveeb ei jää oma omadustelt sugugi alla kasutusvalmis siseveebidele. Sellel on palju võimalusi, mis toetavad ärivajadusi ja kaasavad töötajaid, võimaldades luua kasutajakogemuse ja sisu, mis julgustab töötajaid teavet tarbima.

SharePoint – võimas tööriist failide jagamiseks, siseveebi kasutamiseks ja koostöö tegemiseks.
 

SharePoint

 

 

Küsi pakkumist