AI ja IoT

Asjade Internet ja äriteave

On teada-tuntud tõsiasi, et tulemuste parandamiseks tuleb hallata jõudlust. Kuid kuidas on see võimalik olukorras, kus aruanded, nagu bilanss ja kasumiaruanne, põhinevad tulemustel?

Kuna kiibid muutuvad järjest võimsamaks ja odavamaks, muutub lihtsamaks ka andmete loomine töövoo iga tegevuse ja sammu kohta. Me elame ajastul, mil töö ja tootlikkuse teadusliku haldamise unistus on saanud reaalsuseks. 
Seda universaalset andmete kogumise, analüüsimise ja jõudlusaruandluse taristut nimetatakse asjade Internetiks (IoT). Samuti tuntakse seda nimega Tööstus 4.0. Võite sellele anda mis tahes nime, kuid fakt on see, et paljude ettevõtete jaoks on andmete kogumine ja analüüs piisavalt keeruline ülesanne, mis nõuab suuremate kogemustega ärianalüütikute ja andmeteadlaste abi. 

Primend kasutab testitud ja turvalisi Azure’i taristuteenuseid, et luua andmete kogumise, teisenduse ja analüüsimise süsteeme ning Power BI-d analüüsiaruannete esitamiseks.

Azure’i IoT-i keskus on võimas andmete kogumise ja seadmete konfigureerimise teenus, mis võimaldab koguda andmeid MQTT- ja AMQP-vormingutes ning uuendada masinõppe mudeleid IoT Edge’i seadmetes. Azure’i andmetalletus ja andmebaasid pakuvad usaldusväärseid ja mastaabitavaid teenuseid andmete salvestamiseks, puhastamiseks, organiseerimiseks ja analüüsimiseks. Power BI teenusel on kaunis ja funktsionaalne armatuurlaud jõudluseandmete esitamiseks arvutis ja mobiiliseadmes.
Primendi spetsialistidel on pikaajaline kogemus Azure’i teenuste konfigureerimisel ja andmete analüüsimisel suurandmete ja AI-süsteemide abil. Meie spetsialist saab konfigureerida Power BI aruandeid ja aidata otsustajatel luua aruandevisuaale, mis kirjeldavad KPI saavutusi kõige paremini.
 

Küsi pakkumist