Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

“Microsoft Inspire 2023” konverentsi kokkuvõte

Autor: Tõnis Tikerpäe Aeg: 01. august 2023

Primend tunnustati 2023. aasta Microsoft Eesti aasta partneri auhinna võitjaks. Selle saavutuse tähistamiseks kutsus Microsoft meid oma aastakonverentsile Inspire 2023. Siin on mõned kõige olulisemad teemad ja mõtted, mis konverentsil meie Microsofti pilvelahenduste arendusjuhi Tõnis Tikerpäe kõrvu kõlama jäid.

Microsoft Inspire 2023 konverentsi peamiseks sõnumiks on kindlasti AI. Microsofti mõistes nimetatakse kõiki tehisintellektiga seotud teenuseid Copilotiks ja siin on mõned huvitavad teenused ja tooted, mis on juba saadaval või avaldatakse tulevikus, mis hõlmavad tehisintellekti funktsioone:

Microsoft 365 Copilot

Microsoft 365 Copilot on assistent, mis aitab nutikamalt ja kiiremini töötada. Copilot on suureks abiks e-kirjade kirjutamisel, dokumentide loomisel või muude toimingute tegemisel. Samuti soovitab see sõnu, fraase ja isegi terveid lauseid, säästes aega ja hõlbustades tööd. Kokkuvõtvalt on Microsoft 365 Copilot abivalmis partner, kes hoolitseb selle eest, et teeksid asju parimal võimalikul viisil.

Mida Microsoft Copilot saab teha igapäevaselt kasutuses olevates programmides?

  • Word: Microsoft Copilot aitab sind kokkuvõtete tegemisel, dokumentide koostamisel ja redigeerimisel. Samuti pakub ta sulle kasulikke soovitusi kirjutamise parandamiseks.
  • Excel: Excelis aitab Copilot sul omandada uusi teadmisi, atraktiivselt andmeid visualiseerida, tuvastada andmemustreid ja luua Pythoni töövooge.
  • PowerPoint: PowerPointi Copiloti funktsioon muudab sinu ideed terviklikuks esitlusteks loomuliku keeljuhiste abil. Samuti aitab kokku võtta pikad ettekanded.
  • Outlook: Copilot Outlooki jaoks aitab sul postkastis korda luua. Lisaks sellele, teeb ka vestluste kokkuvõtteid  ja pakub vastuseid.

Power Automate Process Mining

…on tööriist, mis vaatab, kuidas ettevõttes tööd tehakse. See kasutab spetsiaalset tehnoloogiat, et luua pilte sammudest ja sellest, mida töötajad ülesannete lahendamisel kasutavad. Seda tehes aitab see ettevõttel leida kohti, kus saaks asju kiiremini või paremini teha, et töö muutuks lihtsamaks ja efektiivsemaks.

PowerApps Copilot

Sisendi andes saate lihtsasti luua rakenduse, mille järgi teil parajasti vajadus on. 

Bing Chat Enterprise

On suhtlustööriist, mis aitab organisatsioonisiseselt inimestel suhelda ja teavet jagada – justkui spetsiaalne vestlusrakendus töö jaoks, mis võimaldab töötajatel hõlpsalt sõnumeid saata, videokõnesid teha ja projektidega koostööd teha, muutes meeskonnatöö sujuvamaks ja kiiremaks.Tõnis Tikerpäe

Microsoft Security Copilot

Security Copilot ühendab täiustatud suure keelemudeli Microsofti turbepõhise mudeliga ning pakub ettevõttetasemel turvalisuse ja privaatsusega ühilduvat kogemust, kuna see töötab Azure'i infrastruktuuris.

Github Copilot 

...on kodeerimistööriist, mille on loonud GitHub, mis kuulub Microsoftile. See on nagu AI-toega koodimissõber, mis aitab arendajatel koodi kiiremini ja vähemate vigadega kirjutada. Kirjutamise ajal soovitab Copilot teie eest koodilõike ja täidab ridu, võttes aluseks miljonite avalikult saadaolevate koodihoidlate konteksti ja mustrite mõistmise. Github Copilot on loodud selleks, et muuta kodeerimine tõhusamaks ja nauditavamaks, muutes arendajatel tarkvara loomise ja kodeerimisprobleemidele lahenduste leidmise lihtsamaks.

Viva Copilot 

...kasutab ära järgmise põlvkonna AI, kus kaasatus ja tootlikkus viivad paremate äritulemuste ja eduni.

Microsoft Sales Copilot 

Microsoft Sales Copilot on maailma esimene Copilot nii kliendisuhete halduse (CRM) kui ka ettevõtte ressursside planeerimise (ERP) jaoks.

Windows Copilot

Tsentraliseeritud tehisintellekti abi, mis aitab hõlpsalt ülesandeid kergendada.

Azure OpenAI 

Laiendatud Lääne-Euroopa andmekeskusesse – Azure Open AI on Microsofti pakutav eriteenus, mis võimaldab arendajatel kasutada oma rakendustes tehisintellekti. See on nagu nutikas abimees, kes saab aru ja reageerib keelele ja kujutistele. Azure OpenAI abil saavad arendajad muuta oma rakendused intelligentsemaks.

Sales Copilot 

... on müügiinimestele mõeldud. Sales Copilot annab võimaluse suurendada tootlikkust ja isikupärastada kliendisuhtlust. Müügiinimese kaaslaseks loodud Sales Copilotile pääseb juurde tööriistades, kus tööd tehakse, olgu selleks Outlook, Microsoft Teams või Dynamics 365 Sales, ning ühendub teiste CRM-süsteemidega, nagu Salesforce.

Partnerite jaoks on saadaval uus Microsoft AI pilvepartnerprogramm ja kaks uut spetsialiseerumisala: intelligentne automatiseerimine ja äriteabe.

Küsi pakkumist

Liitu uudiskirjaga