Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Windows 11 uuenduste loogika

Autor: Helen Neudorf Aeg: 10. november 2022

Värskeim Windows 11 uuendus nimega 22H2 tuli välja septembris, täienedes väiksemate uuendustega aja jooksul. 20. septembril tegi Microsoft Windows 11 2022 uuenduse tasuta saadavaks neile seadmetele, millel juba Windows 11 21H2 peal (ja ka neile sobivatele seadmetele, millel veel Windows 10) ning neile, millel on teada, et uuendamine on sujuv. Aja jooksul laieneb uuendus kõigile seadmetele, hinnates nende riistvara, töökindlust ja teisi faktoreid. Windows 11 22H2 on täielikult saadaval 2023 aasta esimeses pooles. 

Mis suures uuenduses sisaldub ja milliseid täiendusi võime tulevate kuude jooksul oodata? Microsoft suunab innovatsiooni nelja võtmealasse:  

  • turvalisus ja ligipääsetavus;  
  • produktiivsus;  
  • keskkond ühendumiseks, loomiseks ja mängimiseks;  
  • töökohtadele täiendava turvalisuse, haldamise ja paindlikkuse pakkumine.  

Juurdepääsetavuse võimalustest arvutis lõikab kasu sisuliselt iga viies inimene. Värske uuendusega soovib Microsoft muuta Windowsi kõigile ligipääsetavaks. Lisandub uus komplekt juurdepääsu funktsioonidega. Microsoft uuendas Snap layouts funktsiooni, Focus süsteemi (lisatud on näiteks ajatatud puhksepausid) ning jõudluse ja aku optimeerimist.  

Värske uuendusega plaanitakse parendada ka Windows Upgrade kogemust. Windows Upgrade on nüüdsest süsiniku-teadlik (carbon aware), mis aitab meie seadmetel vähendada süsinikuheitmeid. Kui seadmed on ühendatud vooluvõrku, sisse lülitatud, internetti ühendatud ja regionaalse süsinikuintensiivsuse andmed on kättesaadavad, sihib Windows Upgrade uuenduste tegemise sellisele ajale, mil suurem osa elektrist toodetakse madalama süsinikuheitmega.  

Kasvuruumi jõudmaks sellesse hetke, kus kõik kasutajad on Windows 11 omaduste ja võimalustega rahul, veel on. Võime rõõmustada, et Microsoft suunab pidevalt aega ja energiat oma toodete paremaks muutmisesse. Olenevalt sellest, milleks oma arvutit kasutad, võid vabalt juba ka täna täiesti rahul olla.  

Allikas: Microsoft