Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Tark mees taskus: Microsoft Teams Premium

Autor: Merit Tupits Aeg: 10. mai 2023

Microsoft Teams Premium

Tark mees taskus: Microsoft Teams Premium

IT investeeringute optimeerimine ja töötajate produktiivsuse parandamine on ettevõtte üks olulistest prioriteetidest. Selliste perspektiivide arendamisele aitavad hoogsalt kaasa kaasaegsed ja nutikad tööriistad ning tehisintellekt, mis muudavad drastiliselt viisi, kuidas me töötame. 

Microsoft Teams Premium on nüüdsest saadaval enam kui 400 uue funktsiooni ja täiustusega. Uus versioon koondab kokku tehnoloogiad, mis muudavad koosolekud isikupärasemaks, automatiseeritumaks ja turvalisemaks. Teisisõnu on Teams Premium võimekas kõik-ühes platvorm, mis põhineb tehisintellektil, parandab efektiivsust ja optimeerib ettevõtete IT investeeringuid.

Teams Premiumiga töötad veelgi nutikamalt

Teams Premium võimaldab olla uut moodi produktiivne nutika kokkuvõtte funktsiooni abil (intelligent recap feature), mis genereerib automaatselt koosoleku märkmeid ja soovitab eesootavaid ülesandeid. Ühtlasi loob tehisintellekt koosolekule ka eraldi peatükid, mis aitab hoida fookust just sulle olulisimatel teemadel ning vajadusel välja pikkida vaid relevantset sisu. Küllaltki mugav ja aega kokkuhoidev lahendus olukorrale, mil ei ole võimalik koosolekust osa võtta. Muu hulgas tuvastab Teams Premium ilusti ära hetke, mil koosolekuga liituti või sellelt lahkuti ning isiku, kes kõneleb ning millal on ta sõna võtnud või ekraani jaganud. Taaskord – hea viis, kuidas salvestusi vaadates hoida aega kokku.

Lisaks kõikidele eelpool mainitud funktsioonidele tõlgib Teams Premium reaalajas tekste 40 keelde*. Selline lisandväärtus aitab hoida kokku kulutuste arvelt, mis hõlmavad kõiksugu koosolekute ja kõnede tõlketeenuseid. Isikupärastatud kohandamise võimalused pakuvad tipptasemel brändingu võimalusi, näiteks luues enda ettevõtte taust ning kasutada igal kohtumisel just seda. 

Uus väljalase kaitseb hõlpsalt ka konfidentsiaalset infot - Teams Premiumis on võimalik lisada ka koosolekutele vesimärke ja seeläbi piirata konfidentsiaalse info lekkimist. Sealhulgas saab muuta sätteid ka selle osas, kellel on õigus koosolekut salvestada. 
Eriti tundlike ja konfidentsiaalsete koosolekute puhul saavad IT toega kasutajad koosolekule rakendada ka E2EE krüpteerimist.

Kokkuvõtvalt on Microsoft Teams Premium suurepärane ja kulutõhus lahendus, mis toetab nutikat tööd. Teams Premium pakub usaldusväärset lahendust IT investeeringute optimeerimiseks ja töötajate produktiivsuse toetamiseks hoides kokku nii aega kui ka raha.

Äratas huvi? Teams Premiumit on võimalik katsetada tervelt üks kuu midagi maksmata. Vaata lähemalt. Litsentsi soetamiseks aga võta ühendust meie müügijuhi Joosepiga (joosep.truu@primend.com). 

Loe Microsoft Teams Premiumi kohta lähemalt siit

*eestikeelne tõlge lisandub tulevikus veel jooksvalt. 

Küsi pakkumist

Liitu uudiskirjaga