Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Copilot for Microsoft 365 litsentsimisnõuded laienevad

Autor: Tõnis Tikerpäe Aeg: 11. aprill 2024

Copilot for Microsoft 365 laieneb klientidele, kellel on Microsoft 365 F1 ja F3, Office 365 E1, Microsoft 365 Business Basic

Lähinädalatel laiendatakse Copilot for Microsoft 365 eeltingimuseks olevaid litsentsimisnõudeid nii, et need hõlmaksid ka Microsoft 365 F1, Microsoft 365 F3, Office 365 E1 ja Microsoft 365 Business Basicut.

Praegu kohustavad Copilot for Microsoft 365 litsentsinõuded klienti omama iga Copiloti kasutaja jaoks Microsoft 365 E3/5, Office 365 E3/5 või Microsoft 365 Business Standardi/Business Premiumi eeltingimuseks olevat litsentsi.

Selleks et tehisintellekti võimalusi saaks suurem hulk kasutajaid tarbida, teeb Microsoft Copiloti kättesaadavaks igat tüüpi ja igas suuruses ettevõtetele (sh eesliinitöötajate litsentsiepingud). Kliendid, kellel on Microsoft 365 F3 ja F1, Microsoft 365 Business Basic, Office 365 E1, saavad lähinädalatel osta Microsoft 365 jaoks mõeldud Copiloti.

Märkus

Lisateavet eeltingimuste jm. kohta leiate: Primend | Microsoft Copilot lehelt.  Samuti leiab veebilehelt praktilisi juhiseid selle kohta, kuidas teie asutus saab juba täna Microsoft 365 Copiloti kasutamist alustada.

Küsimuste korral võtke ühendust Primend | Kontakt
 

Küsi pakkumist

Liitu uudiskirjaga