Primend Cloud

Mobiilsed töötajad vajavad pilveteenuseid

Moodsad töötajad on mobiilsed. See tähendab, et järjest rohkem tööd tehakse väljaspool kontorit. Mis omakorda tähendab, et kriitilised äriandmed peavad olema turvalised ja juurdepääsetavad ka neile, keda pole parasjagu kontoris kohapeal.
Pilveteenused võimaldavad juurdepääsu andmetele nii kontoris kui ka väljaspool seda. Ettevõtte kasvades saad pilveteenustele jõudlust dünaamiliselt juurde lisada. Primend pakub privaatset pilvekeskkonda Sinu ettevõtte kriitilistele rakendustele, mis peavad endiselt Sinu lähedal olema või mis lihtsalt pole veel avaliku pilve jaoks valmis.

Primend Cloudi hallatud majutuse kirjeldus

Internet muutis teabe meie kõigi jaoks kättesaadavaks. Inimesed kasutavad IT-süsteeme, mis tagavad pideva ööpäevaringse töö ja kiire reaktsiooniaja. Kasutajad eeldavad nõudmisel juurdepääsu IT-süsteemidele ja võrdlevad süsteemide kiiruseid avalike tarbijateenustega, nagu Google ja Facebook. Iga seisak põhjustab klientides pahameelt ja ohustab ettevõtte järjepidevust. Suure kättesaadavusega teenuste pakkumine oma kohalikust taristust ei ole aga kulutõhus, samas ei ole enamikul ettevõtetel suure kättesaadavusega andmekeskust. 
Primend investeerib järjepidevalt seadmetesse, oskusteabesse ja tööprotsessidesse, mis tagab kõrge kättesaadavuse, veakindluse ja kiire reageerimise mis tahes teenusetõrke korral. 
Andmete kättesaadavuse tase on 99,99%. 
Primendi spetsialistid on saanud vastava väljaõppe ja on oma töös kogenud. Meil on kliente nii väike- kui suurettevõtete hulgas. Nad kõik saavad kasu sellest, et oskame luua tõhusaid ja skaleeritavad kõrge kättesaadavusega süsteeme.

Hallatud pilveteenuste peamised komponendid

 • Virtuaalmasinate ja rakenduste majutamine kõrge kättesaadavusega taristus
 • Varundamine ja avariijärgne taaste
 • Süsteemiseire, teavitamine ja aruandlus
 • DNS, turvalisus ja vastavushaldus
 • Spetsialiseerunud andmebaasihaldus: MySQL, MS SQL
 • Meeskonna tootlikkuse teenused (Exchange, Teams, SharePoint)
 • Paindlikud litsentsimistingimused (Microsoft SPLA litsentsimine)

Primend Cloudi teenuse eelised

 • Virtuaalserver ja/või rakenduse juurutus minutitega
 • Mäluruum sisaldab mäluseadmeid, mis tagavad ülikiire lugemise/kirjutamise kiiruse
 • Kiire virtuaalarvutite taastamine tänu HP SimpliVity laiendatavale tehnoloogiale
 • Paindlike kuupõhiste maksetega Microsofti litsentsimine (SPLA)
 • Migreerimine olemasolevast keskkonnast Primend Cloudi pilve on tasuta

Oleme tänu Primendi kogemustele ja oskusteabele kindlad, et majanduslikust ja funktsionaalsest seisukohast on mõistlik rentida servereid / osta teenuseid teenusepakkujalt, mitte osta või rentida füüsilisi servereid. Primendi spetsialist saab aidata Sul hinnata, mitu virtuaalserverit, litsentsi jne on vaja, et käitada teenuseid vajalikul reageerimistasemel. Selle tulemusena maksavad meie kliendid ainult ressursside eest, mida neil on tegelikult vaja, ega pea rentima või ostma riistvara.
Virtuaalservereid juurutatakse laiendatavas klastris, et vältida füüsilise tõrke korral seisakuaega. Serveripargi kettaruum jaotatakse füüsiliselt laiali, et tagada kõrgel tasemel liiasus. Kettaruum on loogiliselt ühendatud nii, et iga andmekirjutus kirjutatakse automaatselt korraga kahte eraldi salvestussõlme. Iga salvestussõlm sisaldab välk- ja SSD-kettaid, et tagada madal lugemise/kirjutamise latentsus, ja SAS-kettaid mahu jaoks. Andmed jaotatakse automaatselt kettatüüpide vahel selle põhjal, kui tihti andmeid kasutatakse. Kõik andmekeskuse klastri komponendid (lülitid, ruuterid, üleslingid) juurutatakse vähemalt topeltkonfiguratsioonis, et vältida mis tahes ühe riistvarakomponendi tõrke korral seisakuaega. 

Kõik virtuaalserverid saab varundada kliendi valitud pilveteenusesse (Azure, Amazon, kohalik klaster jne). Samuti pakume varundust kahte eraldi füüsilisse asukohta.

Küsi pakkumist