Tulevikutrendid siseveebi kujundamisel - Valo Intranet Tulevikutrendid siseveebi kujundamisel - Valo Intranet

Tulevikutrendid siseveebi kujundamisel – Valo Intranet

Broneeri koht

Sellele üritusele registreerumine pole võimalik.

 

Kuidas tunda ära siseveebi kõige suuremad väljakutsed ja samaaegselt pidada uuendustega sammu? Tehnoloogia dikteerib üha rohkem ja kiirema tempoga meie igapäevaelu. Seda nii tööl, kodus kui ka puhkehetkel. Räägime sellel korral, kuidas uuenduslikud siseveebi valmislahendused aitavad ettevõtte infovahetusele elu sisse puhuda. Kõike seda tutvustame Valo Intraneti näitel.

 

– Uue generatsiooni töötajad muudavad tööharjumusi
Erinevus töö, kooli ja sotsiaalsete tegevuste vahel ähmastub üha rohkem tänu uute tehnoloogiate kasutusele võtmisele. Kuidas kaasata digipõlvkonna noored efektiivselt ettevõtte sisemisse infovoogu?
Noored soovivad tööl kasutada samasuguseid vahendeid, nagu oma igapäevaelus, mis suurendab sotsiaalmeedia kanalite osakaalu tähtsust ettevõtte siseveebis.

– Siseveeb näitab vananemise märke ja töötajad kolivad populaarsematesse suhtluskanalitesse
Ilma kasutajateta ei suuda isegi kõige põhjalikumalt planeeritud intranet elus püsida. Seega on lisaks ettevõtte vajadustele oluline jälgida ka lõppkasutaja eelistusi ning soovitusi. Kuidas luua väärtust töötajate jaoks ja teha atraktiivseks siseveebi kasutamine? Keerulise struktuuri puhul tekib töötajatel kiusatus lihtsamate lahenduste otsimiseks ja teiste keskkondade kasutamiseks.

– Organiseerimata failisüsteem, kui kõik vastutavad ei millegi eest
Me kõik teame, et aja jooksul koguneb siseveebi, serverisse või tööarvutisse lugematul hulgal dokumente ning nende haldamine kipub aja möödudes üha rohkem peavalu tekitama. Kui selline olukord on tekkinud siseveebis, jõuame olukorrani, kus enam ei leia mitte midagi vajalikku ülesse ja navigeerimine on muutumas teekonnaks põrguväravate suunas. Kuidas säilitada efektiivsus? Kui kasutaja ei suuda enda jaoks olulist informatsiooni leida kiiresti, kaotab siseveeb oma mõtte

Kuna ettevõtte intranet võib endas tihti sisaldada tundlikke materjale ning dokumente, on turvalisus üks võtmeküsimusi, mida endalt siseveebi loomisel teekonna alguses küsida.

Armastus siseveebi vastu ei käi küll kõhu kaudu, kuid lihtsus ja korrapärasus aitab kindlasti töötajate südameid võita.

Kõigest sellest ja paljust muust räägime lähemalt juba meie veebiseminaril.

 

Veebiseminari viivad läbi:
Heikko Kukk | Primend
Joel Põldaru | Primend

Kohtumiseni veebiseminaril!

Millal?

11.09.2018   10:00 – 11:00
Lae alla Tulevikutrendid siseveebi kujundamisel – Valo Intranet kalendrikutse!

Kus?

Järelkuulatav veebiseminar
On-demand,   veebiseminar, , Estonia

Kaart pole saadaval