Ärikonverents: kiire kasvu väljakutsed | Primend - Sinu äri partner Ärikonverents: kiire kasvu väljakutsed | Primend - Sinu äri partner

Ärikonverents: kiire kasvu väljakutsed

Broneeri koht

Registreerumine on lõppenud.

Ärikonverents - kiire kasvu väljakutsed, äriteenused

 

Paigalseis on tagasiminek – seda mõttetera teavad vast kõik inimesed. Eriti tõele vastab see rakendatuna ettevõtete arengu konteksti. Et olla ja püsida konkurentsis, peab ettevõte alati vaatama ettepoole, püüdma areneda, luua, kohaneda ja kasvada, kasvada, kasvada. See kõik, aga ei tule ilma väljakutseteta. Kui tihti on aga võimalus otse edukatelt juhtidelt saada ülevaadet, kuidas nemad oma organisatsioone juhivad, kasvatavad ja muutustele kohanevad?

Meil on hea meel kutsuda Sind 21. märtsil juba neljandale Ärikonverentsile. Seekordse Ärikonverentsi koondmõte on: kiire kasvu väljakutsed. Läbivateks teemadeks on ettevõtte kasv ja muutustele kohanemine. Oma kogemusest tulevad rääkima mitmete ettevõtete juhid, kes jagavad enda lugusid ning annavad kuulajatele head nõu.

Konverentsile ootme kõiki, kes puutuvad oma igapäevatöös kokku muutuste juhtimisega ning kelle töö osaks on ettevõtte edukuse tagamine ja kasvustrateegiate koostamine.

Ärikonverents on tasuta, vajalik on eelnev registreerumine!

Kava

11:30 Tervituskohvi

12:00 Päeva avamine: kaasaegse ettevõtte kasvu allikad

Esineja: Toomas Mõttus | Primend

12:30 KeyNote: Turuliidri kasv muutuval turul
Möödunud aasta on olnud Elisale teguderohke. Musklit on pingutatud nii äriklientidele suunatud teenuste kui kodutarbijatele suunatud teenuste osas. Milline on aga Elisa digitaalne visioon? Kuidas kasvatab Elisa oma teenuste väärtust inimestele, kes on üha mobiilsemad ja tarbivad üha vähem traditsioonilisi teenuseid? Kuidas kasvada kui oled juba turuliider?

Esineja: Sami Seppänen | Elisa

13:00 Müügitiim kui kasvu mootor – kuidas ehitada edukat müügitiimi?
Kasvuplaanid, uute tooteliinide avamine, turuosa võitmine, välisturgudele sisenemine jms toob lisaks eduelamusele ettevõtetele kaasa ka mitmeid murepunkte. Tihti peetakse parimaks lahenduseks olemasoleva tiimi kiiret koolitamist ja lisajõudude palkamist. Mõne aja pärast aga märgatakse, et nendel tegevustel tulemust polnudki. Miks? Silver Rooger, konsultatsioonifirma Dominate Sales asutaja ja koolitaja, annab kiire ülevaate, kuidas ehitada efektiivset müügitiimi, laiendada meeskonda ja saavutada eesmärke. Silver on praktik, kes aidanud tulemusteni jõuda mitmetel tuntud ettevõtetel.

Esineja: Silver Rooger | Dominate Sales
Silver Rooger Ärikonverents koolitaja

13:30 Kohvipaus

13:45 Konnatiigist välja – kas Sinu ettevõte on välisturule liikumiseks valmis?
Kuidas liikuda edasi, kui kodumaine turg on konnatiigiks kuivanud? Iga välisturg, kuhu plaanitakse siseneda, on oma nüanssidega ning on mitmeid väljakutseid, mis võivad ettevõtte edukusele, kas kasuks tulla või siis kaikaid kodaraisse heita. Oma kogemusest, kuidas valmistada ettevõtet ette kasvuks välisturgudel, mida peab arvestama ja millised on olnud levinuimad väljakutsed räägib Timbeco – kaasaegne majatehas, mis pakub puitelementide tootmise ja elementmajade ehitamise täisteenust Eestis, Norras, Soomes, Rootsis ja Šveitsis. Kuidas välisturule sisenemist plaanida ja kuidas seal tegutsemise edukust mõõta jagab Timbeco tegevjuht Siim Leisalu

Esineja: Siim Leisalu | Timbeco

14:15 Innovatiivse tootega turule – kas lihtne lahendus kiireks kasvuks?
Iga alustava ettevõtja unistus on, et kui neil on innovatiivne toode/teenus, siis läheb kasv ludinal ja turg on neile valla. Kogenumad aga teavad, et päris nii lihtne see kõik pole. Turu ettevalmistamine võtab aega ja kiire kasvuga kaasnevad nii positiivsed kui ka negatiivsed väljakutsed. Innovatiivsete pakendamislahendusega tegelev Easysnap jagab oma kogemust, millised on olnud väljakutsed ja vajalikud ümberkorraldused ettevõttes, et Põhjamaade turu ootustele vastata ja sealsest kasvust positiivset kogemust saada.

Esineja: Indrek Ustav | Easysnap Co-Packing Northern Europe

14:45 Isikuandmete kaitse väljakutsed
25. mail jõustub isikuandmete kaitse üldmäärus. Ettevõtted on juba ligi paar aastat üritanud end uute nõuetega kurssi ja kooskõlla viia. Millised on olnud praktilised väljakutsed ning kuidas olla valmis kahe kuu pärast jõustuvaks määruseks? Milline võiks olla mõistlik praktika andmesubjektidele määrusega antud õiguste tagamiseks ning kuidas korraldada suhtlust andmekaitseinspektsiooniga? Kas tuleks võtta maksimumplaan või piisab alustuseks mõnedest rahulikest sammudest? Räägime neist küsimustest konkreetsete Eesti ettevõtete vastavusprojektide näitel, selgitame, milliseid kitsaskohti on praktikas ette tulnud ning kuidas neid on ületatud.

Esineja: Ave Piik | Advokaadibüroo Derling

Ave Piik GDPR uus andmekaitsemäärus vandeadvokaat

15:15 Kohvipaus

15:30 Kas naabrid on meie moodi või meie vastandid – turupositsiooni laiendamise võlud ja valud
Mazda, Jaguari ja Land Roveri edasimüüjana tuntud Inchcape Motors on viimasel aastal tähelepanu pälvinud BMW edasimüügivõrgustiku omandamisega. Lisaks sellele on Inchcape ühtse juhtimise alla viinud Baltikumi, Soome ja Poola organisatsioonid. Kuidas seda kõike sujuvalt saavutada? Kuidas rääkida organisatsioonis läbi muudatusi, mis osapooltele ebamugavad tunduvad ning säilitada erinevusi, mida siht-turud väärtustavad? Turupositsiooni laiendamisega seotud väljakutsetest räägib Inchcape Motors’i Regional iPower Automaster Solution manager Janek Õbenik

Esineja: Janek Õbenik | Inchcape Motors

16:00 Kuidas avada organisatsioon tehnoloogilisele muutusele
Kuidas teha mastaapses organisatsioonis tehnoloogilisi muudatusi, mis muudavad kasutajate igapäevaharjumusi? Kas hirm muutuste ees on alati põhjendatud või saab seda läbimõeldud võtetega maandada ja juhtida? Eesti Energia juhatus on kinnitanud visiooni, mille järgi igal töötajal peab olema võimalus teha efektiivselt koostööd olenemata asukohast ja seadmest. Selle visiooni elluviimine nõuab arusaamise loomist, kuidas inimesed organisatsioonis ja partneritega koostööd teevad, kuidas täpselt kaasaegsed lahendused saavad töötajaid toetada ja mida peab tegema harjumuste juhtimiseks. Eesti Energia projektijuht Nikita Skitsko räägib, mida ettevõte on õppinud teekonnal pilve, kuidas saab muutusi juhtida ning kuidas Office 365 juurutamise projektist on saanud suur äriprojekt, kuhu on kaasatud juhtkond, kõikide üksuste esindajad ja üle 100 inimese üle terve kontserni.

Esineja: Nikita Skitsko | Eesti Energia
Ärikonverents - kiire kasvu väljakutsed

16:30 Eelarvestamise väljakutsed kiiresti arenevas ettevõttes – kuidas püsida kursil?
Kuidas korraldada eelarvestamine, kui ettevõte on pidevas muutumises? Osakondade kasvamine, tekkimine ja ümberstruktureerimine on kõik piisavad väljakutsed omaette, kuid milliseid küsimusi toob see kaasa rahavoogude järgimisse ja planeerimisse? Primend, olles 4 aastaga kasvanud väikesest rakukesest 25+ töötajani jagab oma kogemusi, väljakutseid ja lahendusi, mis puudutab eelarvestamist kiirest arenevas ettevõttes.

Esineja: Toomas Mõttus | Primend
Toomas Mõttus

17.00 Konverentsipäeva lõpetamine

Kohtumiseni konverentsil!

 

Millal?

21.03.2018   12:00 – 17:00
Lae alla Ärikonverents: kiire kasvu väljakutsed kalendrikutse!

Kus?

Swissotel Tallinn Konverentsikeskus
Tornimäe 3, 10145  Tallinn, , Estonia

Laen kaarti....