Viime Baltikumi
uude kõrgusse

Kolm riiki üks tiim

Võta ühendust

Uudised ja blogid

“Suur au on olla seitsmendat korda valitud Microsoft’i aasta partneriks Eestis. Üheksa tegevusaasta jooksul on koostöö ja kiire areng olnud meie põhiväärtusteks. See värske tunnustus kuulub kõigile primendlastele, kes meie neljas kontoris kolmes Balti riigis igapäevaselt selle nimel pingutavad, et olla vääriline koostööpartner. Pakume klientidele teenust, mis aitab neil oma ettevõtted paremaks muuta. Suur tänu teile, head kliendid, et olete meid usaldanud!” tõdeb Primendi tegevjuht Toomas Mõttus.

BM Certification väljastas Primendile 30. mail 2022 ISO 9001 kvaliteedijuhtimise sertifikaadi ja ISO 27001 infoturbesertifikaadi, mis katab kõiki Primendi poolt pakutavaid teenuseid Eestis, Lätis ja Leedus. Sertifikaat on usaldusväärsuse kinnitus Primendi olemasolevate ja tulevastele klientidele.

Primend on Microsoft aasta partner 2021

„Meil on suur rõõm olla kuuendat korda valitud Microsoft aasta partneriks Eestis. Hoiame Primendis koostööd ja arengut kõrgel kohal ning iga samm, mille ette võtame on neist väärtustest tulenev. Värske tunnustuse eest kuulub tänu meie klientidele ja partneritele, kes on meid sellel teekonnal usaldanud ja toetanud ning loomulikult kogu Primendi fantastilisele tiimile, kes iga päev püüdlevad selle poole, et veel lennukamat ja paremat teenust pakkuda.“ kommenteeris Primendi tegevjuht Toomas Mõttus


 

Primend on Microsoft aasta partner 2020

Meie missioon on luua lahendusi inimeste jaoks, kes soovivad muuta oma ettevõtted edukamaks. Soovime inspireerida inimesi ja organisatsioone looma teadmiste abil edu toovaid muutusi. Usun, et meie pingutused uusima tehnoloogia praktiliseks ja tulutoovaks rakendamiseks on toonud klientide usalduse ning Microsofti tunnustuse,“ selgitas edu valemit tegevjuht Toomas Mõttus.

Areng innustab

Usume, et võimalus oma andmetele ligi saada igal pool ja iga seadmega aitab inimestel olla edukam ja efektiivsem. See innustab meid pidevalt õppima uusi tehnoloogiaid, mis aitavad andmed turvalised hoida ning neid analüüsida, et koostöös saavutada suuri eesmärke. 

Primend on 2015 - 2018  Microsofti aasta partner. 

 “Primend on parim näide Microsofti partnervõrgustikus leiduvast innovaatilisusest, pealehakkamisest ja kogemuste pagasist, mis aitavad pakkuda tõeliselt turgu muutvaid lahendusi.”
 Ron Huddleston, Microsofti partnersuhete asepresident

Kliendilood