Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Millele järgmise paari aasta jooksul keskenduda

Autor: Rene Kaalo Aeg: 22. juuli 2019

Microsoft partnerkonverents

Primend osales Microsoft Inspire partnerkonverentsil juba 5. aastat järjest. See aasta oli Baltikumist kohale tulnud ca 22 ettevõtet ja ca 30 inimest.

Tehnoloogilist revolutsiooni järgmise paari aasta jooksul oodata küll ei ole aga siin märksõnad millele tähelepanu suunata:

Mobile Workplace – Microsoft 365 Security and Teams extensions and adaption.

Mobiilne töökoht mille keskseks rakenduseks saab olema Microsoft Teams. Teams on Skype for Business uuem ja parem versioon, mis ühendab endas kogu O365 turvalisuse, OneDrive, SharePoint, Skype for Business, PowerBI, videokõned ja kolmanda osapoolte rakendused, et pakkuda kasutajale võimalikult mugavat ja mobiilset töökeskkonda.

Business applications – Dynamics 365 ja PowerApps.

Ca 40% Eesti ettevõtetest kasutab MS Dynamics lahendusi. Dynamics 365 koos AI ja PowerApps’iga pakub võimalusi protsesse automatiseerida ja standardiseerida, et vähendada inimeste rutiinseid tegevusi ning planeerida tööd paremini.

Applications and Infrastructure – Azure Cloud Migration.

Microsoft pakub Azure keskkonnas väga suurt võimalust arendada oma ettevõttele äppe ja kasutada Azure keskkonda oma igapäeva infra majutamiseks. Suheldes erinevate partneritega, siis täna on Azure hinnastamine läinud nii mõistlikuks, et 90% juhtudel on kliendi infra majutamine Azures odavam kui oma andmekeskuses. Järgmist aastat nimetatakse Azure kolimise aastaks – Azure on valmis.

Data & AI – Analytics and AI.

Antud valdkond on ettevõtetes kõige vähem kasutatud ja kõige suurema arendamise potentsiaaliga. Andmeid on palju ja Microsoft on loonud väga mugavad lahendused võtmaks kasutusele Machine Learning ja AI lahendusi. Ettevõtetes saab automatiseerida rutiinseid protsesse no code/low code vahenditega nagu Microsoft Flow ja PowerApps.

Uued tehnoloogiad ja võimalused on ägedad ja pakuvad suurt potentsiaali, et olla turul konkurentidest ees. Uute tehnoloogiate ja lahenduste kasutuselevõtt vajab aga ettevõtete juhtkondades mõtteviisi ja protsesside muutust.

Eelnimetatud teemadest räägime täpsemalt Primendi Ärikonverentsil, mis toimub 26.09.2019. Tule kuula, kuidas pakkuda kasutajatele uusi tehnoloogiaid ja viia läbi ettevõttes kasutajate tööharjumuste muutuseid.

Liitu uudiskirjaga