Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Office 365 SharePoint on Gartneri hinnangul sisuhaldusteenuste liider

Autor: Heikko Kukk Aeg: 12. oktoober 2017

Siseveebis antakse edasi teadmisi ning hallatakse sisemisi protsesse. Mida lihtsam on siseveebi andmeid lisada, sealt välja jagada ning ligipääse hallata, seda kasulikum on siseveeb ettevõtte töötajatele. Office 365 SharePoint sisuhaldusteenus on Gartneri hinnangul üks parimaid vahendeid sisu loomiseks, teadmiste edasiandmiseks ja protsesside juhtimiseks.

Office 365 SharePoint on seotud paljude teenustega

Veel kümmekond aastat tagasi oli ettevõtetel võrdlemisi vähe erinevaid infosüsteeme rääkimata pilveteenustest. Sel ajal oli tavaline, et  siseveeb eksisteeris eraldi teenusena, mida käsitsi ajakohastati. Tänapäevases, pidevalt ühenduses maailmas, ootavad kõik, et siseveeb kajastaks alati kaasaegset sisu. See tähendab erinevatest pilveteenustest andmete reaalajas kokku toomist  ning  kättesaadavust nii arvutist kui telefonist. Siseveeb peab seega olema avatud ühendustele teiste teenustega, pakkuma mugavat keskkonda sisu loomiseks ja avaldamiseks ning loomulikult atraktiivne välja nägema (vt. Valo Intranet).

Microsofti pingutused SharePointi kättesaadavaks tegemiseks pilveteenusena on kõvasti vilja kandnud. Tänu sellele on Office 365 SharePoint läbi ühenduste võimalik siduda paljude teiste pilveteenustega ning Office 365 SharePoint teenuse baasil on võimalik luua täiesti uusi teenuseid. Näiteks on Office 365 SharePoint kesksel kohal teenuses Office Groups, ühistöö võimaldaja Office kontoripaketis (Word Online, Excel Online) ja keskne teenus Teams tootes, mida peetakse oluliseks Microsoft 365 teenuse väärtuseks. Ka Onedrive for Business on tegelikult SharePointi teenus.

SharePointi edusammud ei ole jäänud märkamata tööstusharu juhtival uuringufirmal Gartner. Gartneri hinnangul on Microsoft SharePointi teenustega juhtiv sisuhaldusteenuste platvormi pakkuja (Content Services Platform Magic Quadrant for 2017). Gartner toob SharePointi eelistena välja kasutusele võtmise lihtsuse, integreerituse teiste Office 365 platvormi teenustega, laiendatavuse ja turvalisuse.

SharePointi on lihtne üles seada ja kohandada

SharePointi on pilveteenusena väga lihtne üles seada. Sisuliselt ei ole vaja teha muud kui litsents aktiveerida ja töötajad saavad siseveebile kohe ligi. SharePointi kasutajaliides on lihtsakoeline, mis teeb sisus orienteerumise inimeste jaoks lihtsaks. Paljud soovivad siiski kasutajaliidest teha graafilisemaks ja selleks on Microsoft loonud hulga tööriistu, mis võimaldavad luua mitmekesiseid ja atraktiivseid kasutajaliideseid nagu näiteks ka Primendi poolt pakutav Valo Intranet lahendus.

 

SharePointi siseveeb on turvaline

Mainimata ei saa jätta Office 365 SharePoint teenuse turvalisust. Microsoft on teenuse turvalisusele aastaid tõsist tähelepanu pööranud ning näiteks ISO 27000 standardite paketist on terve hulk standardeid juurutatud ja sertifitseeritud. Office 365 teenuste kasutajad saavad ise Compliance Center haldusliidesest need auditraportid alla laadida ja uurida, mida täpsemalt on audiitorid Microsofti jõupingutustest arvanud. Lisaks on võimalik SharePointis seadistada dokumentidele ligipääsu- ja krüpteerimise reegleid ning määrata dokumentidele säilitamise ja kustutamise reegleid.  Samuti saab luua automaatikat andmelekete vältimiseks, mis on eriti oluline GDPR-i rakendumist silmas pidades.

Laadi omale Gartneri raport siit: Content Services Platform Magic Quadrant for 2017

Kui soovite SharePointi võimalustest rohkem teada kirjutage Heikko Kukk heikko.kukk@primend.com

Heikko Kukk
12.10.2017