Valo Intranet

Valo Intranet - siseveeb, mis paneb endasse armuma!

Kommunikatsioon ja selle ladus toimimine on sageli üks edu võtmetest. Tihti võib kogu informatsiooni koondamine ühtsesse keskkonda olla keeruline ja aeganõudev. Valo Intranet on tunnustatud, kohe kasutusvalmis, siseveebilahendus (intranet in-a-box).

Vaatame tõele näkku –  enamik töötajaid ei salli oma ettevõtte siseveebi. Tihtipeale ei saa neid selles ka süüdistada, sest tegu on siseveebiga ainult nime järgi, ilma et sel oleks siseveebi poolt pakutavat tõelist väärtust. Töötajad lihtsalt ei leia neist ebaloogiliselt üles ehitatud dokumendisurnuaedadest vajalikku materjali üles. Frustratsiooni lisab mittetöötav otsing, negatiivne kasutajakogemus ja võimatus kasutada siseveebi mobiilsetest seadmetest kontorist väljaspool.

Aeg ja tehnika on loonud tingimused, kus ükski siseveeb ei tohiks enam negatiivseid emotsioone tekitada. Veel enam, ettevõtted ei tohi kulutada ressursse lahendustele, mis ei tööta või mida töötajad ei soovi kasutada. Lisaks tehnilistele võimalustele on muutunud töötajate ootused ja terve siseveebi kontseptsioon. Kui vanasti oli siseveeb vaid dokumentide ja teadete hoidla, mida kasutati ainult töö ajal ja töökoha arvutis, siis nüüd on olukord hoopis teine. Siseveeb peab oleme kui sisemine sotsiaalvõrgustik, kus on toetatud kõik suhtlemiseks kasutatavad väljundid: vestlused, videod, grupid ja kogukonnad. Arvestada tuleb, et töötajad eeldavad siseveebile ligipääsu ka siis kui nad parasjagu kontorilaua taga ei viibi.

Kuidas siseveebi luua?

Office 365 on digitaalse töökoha alus ja seega loomulik „kodu“ ettevõtte siseveebile. SharePoint online on Office 365 paketis sees, kuid luues töötavat siseveebi, peaks vaatama kaugemale ainult SharePointi võimalustest. Väga kasulikud lahendused siseveebis on näiteks Yammer, Office 365 Video portaal, Delve jne. Neid kõiki peaks saama siseveebi ühendada ja töötegemiseks kasutada.

SharePoint on üks levinumaid lahendusi, mida kasutatakse kui siseveebi. Kuid oleme ausad, SharePointi valmislahenduse kasutajakogemus on halb. Sellepärast vajab otse SharePointi tehtud siseveeb palju parendamist ja kohandamist. Parendada tuleb kasutajakogemust, kujundada tuleb ettevõtte disainieeskirjadele vastav kasutajaliides, samuti tuleb arvestada nutitelefonide ja tahvelarvutite ligipääsuga. Lühidalt kokku võttes on SharePointi ehitatud siseveebiga palju tööd, enne kui saavutatakse tulemus, mida töötajad on nõus kasutama. Siseveebi kasutamine peab olema lihtne ja meeldiv, sest ebamugavat süsteemi ei soovi keegi kasutada ning see jääb unarusse ning on ettevõtte mõistes raisatud ressurss.

Miks Valo?

Valo Intranet on Sinu ettevõtte uks digitaalsesse töökohta. Valo Intranet on valmis lahendus, mida saab kohe kasutama hakata, see tähendab, et ära jäävad kallid juurutusprojektid, mis on tavalised teiste siseveebilahenduste puhul. Valo juurutusprotsess on kiire ja juurutuse graafiku saab iga ettevõte ise valida.

 • Valo Intranetis on koos kõik mida töötaja vajab:
 • ettevõtte uudised ja sündmused
 • teated, teenuste ja toodete info
 • kalender ja puhkuseavaldused
 • töötajate otsing ja suhtluskeskkond
 • CRM ja dokumendid

Valo Intranet on küll valmis lahendus, aga justkui ka stardipakett, mida saab kujundada ja arendada vastavalt iga ettevõtte vajadustele. See on siseveeb, mis teeb tööd milleks ta loodi – toetab ettevõtte töötajaid nende igapäevatöös.

Valo Intraneti lahendus on tehniliselt tugev

Nagu eelnevat kirjeldatud, siis on otse SharePointi loodud siseveebiprojektid enamjaolt keerulised, pikaajalised ja kallid ning tulemust ei näe enne kui projekt valmis. Valo valmislahendus on kulutõhus ja riskivaba alternatiiv erilahendusprojektidele. Nii saab kokkuhoitud aja ja finantsid suunata kvaliteetse sisu, organisatsioonikultuuri ja uute töömeetodite loomisse.

Valo on ehitatud Office 365 ja SharePointi jaoks

Valo Intranet vabastab ettevõtte keerukatest siseveebi migratsiooniprojektidest ja sisu ümbertõstmisest ühest vananenud SharePointi versioonist teise. Valo on loodud sobima Office 365 ja ka kohapealse SharePoint 2013 ja 2016 serveritega.

Seda ei saa katki teha

Valo Intraneti kasutades oled vaba hirmust, et mõni pilve-uuendus selle katki teeb. Valo lähtub Microsofti kõige kaasaegsematest moodulite loomise soovitustest. See tähendab, et Valo moodulite funktsionaalsuse jaoks vajalik kood asub SharePointist eraldi serveril. Lisafunktsionaalsuse realiseerimiseks ei kasutata SharePointi sisemisi teeke ega programmeerita midagi otse SharePointi sisse. Seepärast on Valo kohe valmis kasutama kogu uut Office 365 funktsionaalsust.

Valmistoode, kuid siiski Sinu

Valo Intranet on valmis lahendus, mis tähendab, et Sinu ettevõte ei pea siseveebi ehitamist alustama nullist. Kuid samas võib Valo olla Sinu ettevõtte siseveebi stardipakett, kust edasiarenduse võimalused saab igaüks ise valida. Edasiarenduseks võib kasutada nii SharePointi võimalusi kui ka erilahendusi.

Valo on küll nö karbilahendus, kuid see ei tähenda, et iga ettevõte saab samasuguse kujunduse ja valikutega siseveebi. Valo on igat pidi muudetav ja kohandatav ettevõtte vajadustele ning loomulikult on võimalik siseveeb kujundada oma brändi nägu (värvid, logod, kirjastiilid jne). Valo Intranet on ettevõtte nägu ja aitab seeläbi ühtlustada ettevõtte tunnetust ja sisekultuuri.

Kättesaadav ja kasutatav igal ajal, igast seadmest

Valo Intranet omab kõiki kaasaegse lahenduse funktsioone. Valo Intranet on loodud pidades silmas erinevaid seadmeid, mida ligipääsuks kasutatakse. UI elemendid on suured, kaasaegsed ja nende vahel on piisavalt ruumi, et lehitsemine ja lugemine oleks võimalikult lihtne. Valo Intraneti disain on 100% kohalduv erinevatele nutiseadmetele, mis tähendab, et mõnus kasutajakogemus on garanteeritud nii kontoris, kodus kui ka teel olles. Lisaks on Valo Intranetil äpp nii IoS-le kui Androidile.

Iga äri on erinev

Valo Intranet on üles ehitatud moodulitena, mis tähendab, et iga ettevõte saab kujundada endale sobiva paketi.

Samm 1. Vali milliseid mooduleid ja lisasid soovid

 • Siseveeb või tööjaamad
 • Sotsiaalmeedia keskus
 • Inimeste otsing
 • Video
 • Delve Blogid
 • Admin Tööriistad
 • Ettevõtte bränding
 • Pilves, lokaalne või hübriid

Samm 2. Juuruta, Primend aitab sind järgnevas:

 • Ülesseadmine
 • Siseveebi kujundamine ettevõtte näoliseks
 • Informatsiooniarhitektuuri loomine
 • Sisu üle toomine vanast siseveebist
 • Kohandamine ja integreerimine
 • Koolitamine ja kasutamine
 • Koolitamine
 • Tugi

 

Küsi pakkumist