Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Topauto

Aivar Unt | juhause liige

Aivar Unt, Topauto juhatuse liige: “Primendi täisteenus ja Automasteri majutus Primend Cloudis annab meile garantii, et meil puudub vajadus investeerida oma andmekeskusesse ja tehnilisse personali, ning saame keskenduda oma äri põhitegevusele."

TOPAUTO on Eesti autoturul juba 1994 aastast alates, olles multi-bränd ettevõtte teerajajaks. Üle-eestiline edasimüüjate võrgustik on üks Topauto eeliseid, kus tänaseks töötab pea 60 inimest.

Topauto on Primendi täisteenuse klient. Topauto kui autode edasimüüja kasutab DMS programmiks Automasterit. Automaster on nn vanakooli lahendus, mis vajab väga kiiret varundamist, kiiret back-up’ist taastamist ja väga kõrgel tasemel tehnilisi teadmiseid programmi seadistamiseks ja keskkonna haldamiseks. Topauto Automaser asub Primend Cloudis.