Timbeco

Siim Leisalu | Tegevjuht

Timbeco tegevjuhi Siim Leisalu hinnangul on koostöö kulgenud Primendiga meeldivalt ja võimaldanud paremini keskenduda ettevõtte põhitegevusele. Näeme Primendis olulist koostööpartnerit aitamaks siduda Timbeco IT platvorm  - ja süsteemid üheks töötavaks tervikuks. Timbeco hindab kõrgelt Primend valmisolekut kiirelt reageerida ettevõtte vajadustele.

Timbeco on puitmajatootja, mis asutatud 1993 aastal. Grupi ettevõtetes töötab kokku enam kui 120 inimest ning kontor ja tootmisüksus asuvad Saku vallas Tõdval. 

Suund kõikide protsesside digitaalseks muutmiseks (BIM ja ERP lahendused, paberivaba tootmine ja digitaalsed kaugtöö vormid) on Timbecos järjest suuremas fookuses. Seetõttu soovib ettevõte olla PREFAB ehitusvaldkonnas üks digirevolutsiooni elluviijad, mis tagab suurema efektiivsuse ning konkurentsivõime.

Primendi ja Timbeco koostöö sai alguse juba mitmeid aastaid tagasi, kus üheskoos asuti ära kasutama toonaseid üpriski värskeid pilvelahendusi. Timbeco pöördus tol hetkel Primendi poole, otsimaks partnerit kellega üheskoos rammu katsuda erinevate Microsoft Office 365 perekonda kuuluvate teenuste juurutamisel. Vajab mainimist, et Timbeco on olnud aktiivne ettevõte oma töötajatele mitmekülgsete vahendite loomisel - olgu selleks kaugtöö võimaldamine Microsofti lahenduste abil või sisemise kommunikatsiooni ja infovahetuse paremaks muutmine, näiteks erinevate tootmisüksuste ja projekteerijate vahel. 

Igapäevase IT-partnerina võib Primend öelda, et Timbecoga on lausa lust koostööd teha, kuna ettevõte vaatab julgelt tulevikku ning on varmas kasutama uusi tehnoloogilisi võimalusi, mida IT valdkond vähegi pakkuda suudab. Üheks ühenduslüliks on kindlasti ka ühiste väärtuste jagamine. Mõlema ettevõtte jaoks igasugune areng pigem innustab meid edasi toimetama ja töötama parima kvaliteedi nimel.