Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Timbeco

Siim Leisalu | Tegevjuht

Timbeco tegevjuhi Siim Leisalu hinnangul on koostöö kulgenud Primendiga meeldivalt ja võimaldanud paremini keskenduda ettevõtte põhitegevusele. Näeme Primendis olulist koostööpartnerit aitamaks siduda Timbeco IT platvorm  - ja süsteemid üheks töötavaks tervikuks. Timbeco hindab kõrgelt Primend valmisolekut kiirelt reageerida ettevõtte vajadustele.

Timbeco on puitmajatootja, mis asutatud 1993 aastal. Grupi ettevõtetes töötab kokku enam kui 120 inimest ning kontor ja tootmisüksus asuvad Saku vallas Tõdval. 

Suund kõikide protsesside digitaalseks muutmiseks (BIM ja ERP lahendused, paberivaba tootmine ja digitaalsed kaugtöö vormid) on Timbecos järjest suuremas fookuses. Seetõttu soovib ettevõte olla PREFAB ehitusvaldkonnas üks digirevolutsiooni elluviijad, mis tagab suurema efektiivsuse ning konkurentsivõime.

Primendi ja Timbeco koostöö sai alguse juba mitmeid aastaid tagasi, kus üheskoos asuti ära kasutama toonaseid üpriski värskeid pilvelahendusi. Timbeco pöördus tol hetkel Primendi poole, otsimaks partnerit kellega üheskoos rammu katsuda erinevate Microsoft Office 365 perekonda kuuluvate teenuste juurutamisel. Vajab mainimist, et Timbeco on olnud aktiivne ettevõte oma töötajatele mitmekülgsete vahendite loomisel - olgu selleks kaugtöö võimaldamine Microsofti lahenduste abil või sisemise kommunikatsiooni ja infovahetuse paremaks muutmine, näiteks erinevate tootmisüksuste ja projekteerijate vahel. 

Igapäevase IT-partnerina võib Primend öelda, et Timbecoga on lausa lust koostööd teha, kuna ettevõte vaatab julgelt tulevikku ning on varmas kasutama uusi tehnoloogilisi võimalusi, mida IT valdkond vähegi pakkuda suudab. Üheks ühenduslüliks on kindlasti ka ühiste väärtuste jagamine. Mõlema ettevõtte jaoks igasugune areng pigem innustab meid edasi toimetama ja töötama parima kvaliteedi nimel.