Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Tervise Arengu Instituut

Margus Irv | IT-juht

„Office 365 vastab meie tänastele ja homsetele vajadustele ning Primendi asjaliku personali abil toimus üleminek väga kiiresti ja sujuvalt“

Tervise Arengu Instituut (TAI) on teadus- ja arendusasutus, mis kogub, ühendab ja pakub eri allikatest pärit usaldusväärset teavet Eesti rahvastiku tervise kohta. Kokku töötab asutuses veidi üle 150-ne inimese, neist enamus Tallinnas, aga kontor on ka Tartus. Samuti kasutatakse kaugtöö võimalusi töötamiseks välismaalt ja kodukontorist. Asutuses vajati uut grupitöötarkvara ja e-maili süsteemi, kuna varem kasutatud vabavaraline platvorm lõpetas MS Outlooki toetuse. Täna kasutab instituut Office 365 lahendust, mis sisaldab kõiki produktiivseks tööks vajalikke komponente ja tuttavaid rakendusi ning täidab nii ettevõtte tänased kui homsed vajadused, pakkudes lihtsaid ja soodsaid võimalusi lisalahendusteks.

Tervise Arengu Instituuti ajendas uut lahendust otsima olukord, kus eelnev vabavaraline platvorm lõpetas töökriitilise rakenduse – MS Outlooki – toetamise. Kuna Outlook on ettevõttes väga oluline töövahend, sai kiiresti selgeks, et vana süsteemiga ei saa enam edasi minna ning hakati otsima uut ja paremat lahendust, mis võimaldaks muuhulgas jätkata tööd harjumuspäraseid vahendeid kasutades.

„Meie jaoks oli oluline, et uue lahenduse kasutusele võtmine ei nõuaks töötajatelt suurt ümberõppimist ja võimaldaks kasutada kõiki samu funktsioone, millega töötajaskond on harjunud“, loetleb TAI IT-juht, Margus Irv, lahendusele seatud kriteeriume. „Lisaks oli meie kindel soov, et uus lahendus oleks piisavalt levinud ning sel oleks pikaajaliselt tagatud tarkvaraarendus ja tugi. Tahtsime välistada olukorra, et peame mõne aasta pärast jälle uut lahendust otsima hakkama. Office 365-ga seda hirmu enam pole . Primendi pakkumine arvestas igati meie vajaduste, soovide ja ootustega ning edasist koostööd innustab jätkama asjalik personal, kelle oskuste toel toimus üleminek väga kiiresti ja sujuvalt.“

“Tahtsime välistada olukorra, et peame mõne aasta pärast jälle uut lahendust otsima hakkama. Office 365-ga seda hirmu enam pole. Primendi pakkumine arvestas igati meie vajaduste, soovide ja ootustega ning edasist koostööd innustab jätkama asjalik personal, kelle oskuste toel toimus kogu office 365 juurutamine väga kiiresti ja sujuvalt.”

Kuigi Tervise Arengu Instituudi algsed vajadused oleks katnud Office 365 koosseisus olev Exchange Online teenus koos e-mailide, ressursside, mailinglistide ning arhiivi migratsiooniga olemasolevast keskkonnast, soovitasime TAI arengusuundi ja tulevikuvajadusi analüüsides valida Office 365 Business Essentials paketi, mis laiendas instituudi võimalusi väärtuslikele lisafunktsioonidele nagu Microsoft Teams, Planner ning võrgukoosolekuteks loodud Skype for Business.

„Office 365 on ideaalne lahendus grupi- ja kaugtööks ning juba olemasolevate teenuste valik on väga lai ning jätkuvalt kiiresti arenev. Office 365 võimaldab valida mitmete pakettide vahel ning avab Tervise Arengu Instituudile võimaluse vajaduse tekkides koheselt kasutusele võtta mitmeid lisateenuseid ja seda kogu ettevõtte ulatuses. Üheks selliseks võimalikuks teenuseks on näiteks Skype for Business, mis on kodukontorit ja kaugtööd soodustavates ettevõtetes asendamatu,“ täpsustab soovituse tagamaid Primendi lahenduste müügijuht Aleksei Räim. Seega on Office 365-ga lihtne kasutusele võtta erinevaid uusi töötaja produktiivsust suurendavaid lahendusi. Näiteks plaanib Tervise Arengu Instituut tulevikus töötajatele võimaldada erinevaid Office 365-s pakutavaid efektiivse grupitöö tegemise võimalusi.

Kui soovid rohkem infot Office 365 võimaluste kohta enda ettevõttes kirjuta heikko.kukk@primend.com