Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Let's Do It Foundation

Kristiina Kerge | Tech Innovation Lead

Primendi ja Teeme Ära sihtasutuse (Let's Do It Foundation) koostöö sai alguse juba eelmisel aastal, kui saime soovituse Microsoft Eestilt pöörduda Primendi poole. Koostöö on olnud väga sujuv. Primendi meeskond on aidanud meil lahendada nii domeeni muutmise kui ka Azure korrastamisega seotud probleemid kiirelt ja täpselt. Kristiina Kerge, Lets Do It Foundation Tech Innovation Lead 

 

Teeme Ära Sihtasutus asutati 2011. aastal, et toetada üleriigiliste koristusaktsioonide kodanikuliikumise kasvu. Aastate jooksul on nad mobiliseerinud 36 miljonit positiivselt meelestatud ja tegevusele suunatud inimest 169 riigis. Olles ellu kutsundud ülemaailmse Maailmakoristuspäeva - mis on suurim ühiskondlik aktsioon jäätmetega võitlemisel - jätkame tööd jäätmevaba maailma nimel. 

Teeme Ära sihtasutusel on hetkel käimas kolm programmi: 

  • Ringmajandusel põhinev jäätmekäitluse koolitusprogramm - fookuses kohaliku omavalitsuse tasand ja vabaühendused, järgmised online  koolitus on Bangladeshi vabaühendustele ning veebruaris toimub koolitus Nairobis
  • Ideede kiirend kohalike algatuste tagant tõukamiseks (nt panustamine Rohetiigri algatusse)
  • Prügituvastus lahendust WADE plaanime rakendada nii Eestis kui mujal koostöös era- ja avaliku sektori partneritega.

Primendi poole pöördumise põhjuseks oli sel korral soov muuta e-kirjade domeeni, et selgelt välja tuua organisatsiooni nimi ka e-kirjade aadressides. Varasemast ajast olid organisatsiooni meilid juba MS365’s, mis tegi projekti lihtsamaks, sellest hoolimata kaasnes domeeni vahetusega rida protseduure ja loomulikult tuli ka organisatsiooni juhenda kuidas uus domeeninimi toimiks ka igas seadmes ja rakenduses.

Tänaseks toimetab Teeme Ära sihtasutus edukalt oma uue domeenimega ning üles on läinud ka uus koduleht Let’s Do It Foundation

Primendil on ääretult hea meel, et saab Let’s Do It Foundationile abiks ja toeks olla, sest nii saame ka meie tunda ennast väikese osana sellest maailmamuutvast ettevõtmisest.