Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Kapitel

Rait Pallo | finantsdirektor

Rait Pallo, Kapitel finantsdirektor: "Olime otsimas partnerit, kes aitaks meid infotehnoloogia alastes küsimustes. Eesmärgiks oli juurutada uusi teenuseid ning parendada ettevõtte siseseid tööprotsesse, et taga sujuv koostöö ja ettevõtte edukus. Saavutasime soovitu ühendades Primend Cloud’i ja Microsoft pilve teenused."

Kapitel on Baltimaade suurimaid kinnisvaraettevõtteid, mis tegeleb peamiselt ärikinnisvara projektide juhtimisega nii arendaja, investori kui ka haldaja rollis. Kapitel tegutseb pealinnades: meie Tallinna, Riia, Vilniuse, Praha ja Amsterdami ettevõtetes töötab kokku üle 50 inimese.

Primendil ja Kapitelil on pikaajaline IT-alane koostöö. Primend aitas Kapitelil konsolideerida serveriteenused Primend Cloud andmekeskusesse, konsolideerida erinevad süsteemid ühtseks süsteemiks, juurutas Office 365, Teams ja SharePoint Online’i siseveebi ning dokumendihalduse. Kapitel kasutab ERP aruandluseks Microsoft NAV lahendust, mis asub Azuris ning raporteerimine on teostatud PowerBI vahendusel.

Kapitel on hea näide sellest kuidas võtta parim välja hübriidpilvest, miksides Primend Cloud teenused Microsoft Azure avaliku pilvega.