Kapitel

Rait Pallo | finantsdirektor

Rait Pallo, Kapitel finantsdirektor: "Olime otsimas partnerit, kes aitaks meid infotehnoloogia alastes küsimustes. Eesmärgiks oli juurutada uusi teenuseid ning parendada ettevõtte siseseid tööprotsesse, et taga sujuv koostöö ja ettevõtte edukus. Saavutasime soovitu ühendades Primend Cloud’i ja Microsoft pilve teenused."

Kapitel on Baltimaade suurimaid kinnisvaraettevõtteid, mis tegeleb peamiselt ärikinnisvara projektide juhtimisega nii arendaja, investori kui ka haldaja rollis. Kapitel tegutseb pealinnades: meie Tallinna, Riia, Vilniuse, Praha ja Amsterdami ettevõtetes töötab kokku üle 50 inimese.

Primendil ja Kapitelil on pikaajaline IT-alane koostöö. Primend aitas Kapitelil konsolideerida serveriteenused Primend Cloud andmekeskusesse, konsolideerida erinevad süsteemid ühtseks süsteemiks, juurutas Office 365, Teams ja SharePoint Online’i siseveebi ning dokumendihalduse. Kapitel kasutab ERP aruandluseks Microsoft NAV lahendust, mis asub Azuris ning raporteerimine on teostatud PowerBI vahendusel.

Kapitel on hea näide sellest kuidas võtta parim välja hübriidpilvest, miksides Primend Cloud teenused Microsoft Azure avaliku pilvega.