Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

FINCI

Mihails Kuznecovs | tegevjuht

Primend viib finantstehnoloogia kaubamärgi FINCI Microsoft Azure’i pilve.  

Olete põnev uus finantstehnoloogia ettevõte ambitsioonika visiooniga muuta finantselu oma klientide jaoks lihtsamaks. Pakute uhket makserakendust, millesse on plaanitud terve hulk finantstooteid. Lisaks on teil keerukas infrastruktuur ja turbenõuded.  

Küsimus on selles, millise pilveteenuse endale sellel missioonil nutikaks ja turvaliseks skaleerimiseks appi valite? 

FINCI puhul oli vastus Microsoft Azure. FINCI on uus (ja äärmiselt stiilne) finantstehnoloogia kaubamärk, mille missioon on meie finantselu paremaks muuta. Praegu pakuvad nad isiklikke ja ettevõtete kontosid ja nende visioon on aidata teil teha asju, mis on elus tõepoolest olulised. Nad plaanivad muuta teie elu finantspoole lihtsaks „nagu jalutuskäigu pargis, lemmikmeloodiat vilistades“.  

Õige pilve valimine äri edendamiseks 

Kiirelt kasvava ettevõttena nõuab FINCI paindlikkust teenuste skaleerimiseks, kui tootepakkumine edasi areneb. Azure pakub tohutut hulka olulisi pilveteenuseid, nagu konteinerid, analüütika, andmebaasid ja masinõpe. Ja loomulikult, kuna tegemist on finantsteenuste ettevõttega, oli kriitiline tegur turvalisus. Microsoft Azure on turvalisuse poolest laitmatul tasemel, ettevõte investeerib turbesse aastas 1 miljard dollarit.  

Primendi oluline suunav käsi  

Kuna pilvega seoses olid kogemused piiratud, oli tähtsad konsultatsioonid ja migreerimise tugi. Kohaliku Microsoft partnerina pakkus Primend FINCI-le Azure’i üleminekul vajalikku tuge – aidates neil oma pärandinfrastruktuuri kiiresti, tõhusalt ja ohutult pilve üle viia.  

Veel üks oluline aspekt oli Mastercard, kuna nad pakuvad pilvühenduse asukohaks ainult Londonit (Amazon Web Services) või Amsterdami (Microsoft Azure). Brexiti ja muude õiguslike küsimuste tõttu (nt andmekaitse üldmäärus) oli lõplik valik jääda Euroopa Liidu tsooni ja võtta kasutusele Microsoft Azure.  

See tegi FINCI-st esimese finantstehnoloogia ettevõtte Euroopas, mis seadis püsti Mastercardi pilveintgratsiooni. Lisaks olulistele turueelistele võimaldab see tehnoloogiline uuendus FINCI-l oma kliente kiiremini ja paindlikumalt teenindada.  

„Microsofti partneri Primendi tugi on aidanud meil sujuvalt Azure’i pilveteenustele üle minna. See samm võimaldab FINCI-l pakkuda meie klientidele suurepäraseid finantsteenuseid, mis on rajatud kiiremale, paindlikumale ja turvalisemale pilvepõhisele infrastruktuurile,“ ütles Mihails Kuznecovs, FINCI tegevjuht. „Primendi tiim tegi meie elu nii palju lihtsamaks ja nendega on olnud tõeliselt meeldiv koostööd teha,“ lisas ta.  

Primendi ja Microsofti toel on FINCI-l nüüd kulutõhus juurdepääs pilvepõhisele infrastruktuurile, mida tal töö skaleerimiseks ja oma klientide paremaks teenindamiseks vaja on. Ja tänu sellele on kõigi finantselu nagu jalutuskäik pargis.  

* Ettevõttel FINCI UAB on elektroonilise rahandusasutuse litsents nr 60, litsentsi on väljastanud ja järelevalvega tegeleb Leedu Pank.