Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

ETS NORD

Ene Saluste | Juhatuse liige

 “IONO analüütika võimaldatud müügitulemuste detailne visuaalne analüüs aitab meil paremini prognoosida”

ETS NORDi kiire kasv ja uutele turgudele laienemine tõid kaasa vajaduse lahenduse järele, mis võimaldaks terviklikult jälgida ja analüüsida kogu ettevõtte müügitulemusi. Erinevate lahenduste seast langes valik Primendi IONO analüütika teenusele, kuna selles on kombineeritud parima kasutajamugavuse ja hinna suhtega pilveteenus Microsoft Power BI, võimalus töötajatel jätkata tuttava Exceli kasutamist aruannete tarbimisel ning pilveteenustele omane võimalus maksta ainult kasutatava ressursi ja funktsionaalsuse eest.

Ventilatsioonitoodete müügi, tootmise ja arendusega tegeleva ETS NORDi jaoks sai uutele Skandinaavia turgudele laienemise järgselt selgeks vajadus ärianalüüsi keskkonna järele, mis pakuks online andmete jälgimise võimalust (seda nii andmete värskendamise kui ka ligipääsetavuse seisukohast) ning kuvaks müüginumbreid ühes valuutas. Tähtsaimateks valikukriteeriumideks olid ettevõtte jaoks kasutusmugavus ja optimaalseim hind. Samuti oli oluline, et lahendus võimaldaks palju majasiseselt ära teha, ilma et oldaks sõltuvad välistest konsultantidest ja arendajatest.

“ETS NORD juba kasutas majandustarkvara pilvest, seega pakkusime neile andmelaoplatvormi, mis asub samuti pilves ja millele saavad töötajad ligi läbi tuttavate ja mugavate töövahendite – Exceli ja Power BI. IONO analüütika teenuses on seadistatud protseduurid, mis puhastavad ja korrastavad majandustarkvarasse sisestatud andmed, aruannete ja vaadete mugavaks loomiseks, vajalikule kujule. Pidev ülevaade ja ajakohased raportid aga lihtsustavad oluliselt igapäevast tööd” ütles Primendi tegevjuht Toomas Mõttus.

IONO ärianalüütika eelised

Primendi pakutaval teenusel on ETS NORDi jaoks mitmeid eeliseid. Esiteks saavad töötajad jätkata juba neile tuttava Exceli kasutamist aruannete tarbimisel. Teiseks ei ole vaja ühtegi litsentsi ette ära osta, kuivõrd lahenduse kulu on seotud kasutusvajadusega. Kolmandaks on analüütika pilveteenusena võrdselt hästi kasutatav igas asukohas, mis on eriti tähtis liikuvale müügipersonalile.

ETS NORD kasutas juba enne Microsofti teenuseid ja IONO analüütika teenus võimaldab suuremat integreeritust ja efektiivsust. ETS NORDi esindaja, finantsjuht Ene Saluste, sõnul kasutavad nad täna nii Exceli tööriista kui Power BI-d müügitulemuste visualiseerimiseks ja analüüsimiseks kõikides riikides. “Ka müügitulemuste jooksva ennustamise tööriista oleme kasutusele võtnud, mis võimaldab meil paremini tulemusi prognoosida ja analüüsida,” lisab ta.

Väljakutsed ja tulevikuperspektiivid

Ene Saluste sõnul on nad lahenduse kasutajamugavusega väga rahul, kuigi tuleb möönda, et uue asja kasutusele võtmine ei ole kulgenud ilma väikeste takistusteta. “Majasiseselt on kõige suurem väljakutse olnud see, kuidas motiveerida töötajaid programmi omaks võtma ning seda kasutama. Projekti õnnestumise juures on väga oluline, et majasiseselt oleks olemas projektijuht, kes võtab erinevate osapooltega suhtlemise enda ülesandeks ning jälgib arenguid,” lisab ta. “Teenuse pakkuja poolelt on olnud väljakutseks meie spetsiifika ja vajaduste selgitamine ning finantskuubiku loomise juures kogu finantsandmete loogika ja ülesehituse kaardistamine,” toob finantsjuht välja mõned projektis esinenud väljakutsed.

Tulevikuperspektiividel piire pole

Kuna tegu on pilveteenusega, siis lahenduse laiendamisel sisuliselt piire ei ole. Olemasolevat äriloogikat on võimalik uute mõõdetega laiendada vastavalt sellele, kuidas müügis, tootmises või finantsis uued vajadused tekivad ja nõudmised kujunevad.