Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Coca-Cola HBC Poland & Baltics

Egils Egle | Coca Cola Company

Coca-Cola HBC Poland & Baltics on üks suurimatest Coca Cola Company toodete tootjatest maailmas. Ettevõte töötab Lätis, Eestis, Leedus ja Poolas, tootes ja turustades jooke umbes 46 miljonile inimesele. Coca-Cola HBC Poland & Baltic pakub mitmekesist jookide valikut sellistes kategooriates nagu alkoholivabad joogid, mahlad, vesi, spordi- ja energiajoogid, jäätee ja kohv.

Klientide kogemuse parandamiseks ja lepingute koostamise ja kooskõlastamise protsessi optimeerimiseks võeti vastu otsus kasutada digitaalseid lahendusi protsessi täielikuks automatiseerimiseks. 

Kuna ettevõte kasutab edukalt juba pikki aastaid Microsoft 365 eeliseid, siis uue lahenduse aluseks valiti just Power platvorm. Lahendus pidi hõlmama mobiilirakendust, mille abil eelnevalt defineeritud müügilepingute malli kohaselt saavad müügiesindajad sõlmida klientidega kokkuleppeid, kasutades vaid digitaalseid tööriistu ja lahendusi.

Nende nõudmiste alusel lõi Primend ettevõtte jaoks müügilepingute allkirjastamise mobiilirakenduse Baltiriikide, Läti, Eesti ja Leedu tarbeks. Kokkuvõttes võttis protsess 4 kuud aega alates väljatöötamise algusest kuni esimeste allkirjastatud lepinguteni. Power Apps ja Power Automate lahendus võimaldab kergelt lisada uusi malle või muuta olemasolevaid. Antud võimalust plaanib ettevõte kasutada ka tulevikus oma töö efektiivsemaks korraldamiseks.