Kasutame kolmandate osapoolte teenuste küpsiseid turundustegevuseks ning kasutajate külastuste analüüsimiseks. Täpsemat infot saate kui külastate linki "Primend Privaatsuspoliitika".

Coca-Cola HBC Poland & Baltics

Egils Egle | Coca Cola Company

Coca-Cola HBC Poland & Baltics on üks suurimatest Coca Cola Company toodete tootjatest maailmas. Ettevõte töötab Lätis, Eestis, Leedus ja Poolas, tootes ja turustades jooke umbes 46 miljonile inimesele. Coca-Cola HBC Poland & Baltic pakub mitmekesist jookide valikut sellistes kategooriates nagu alkoholivabad joogid, mahlad, vesi, spordi- ja energiajoogid, jäätee ja kohv.

Klientide kogemuse parandamiseks ja lepingute koostamise ja kooskõlastamise protsessi optimeerimiseks võeti vastu otsus kasutada digitaalseid lahendusi protsessi täielikuks automatiseerimiseks. 

Kuna ettevõte kasutab edukalt juba pikki aastaid Microsoft 365 eeliseid, siis uue lahenduse aluseks valiti just Power platvorm. Lahendus pidi hõlmama mobiilirakendust, mille abil eelnevalt defineeritud müügilepingute malli kohaselt saavad müügiesindajad sõlmida klientidega kokkuleppeid, kasutades vaid digitaalseid tööriistu ja lahendusi.

Nende nõudmiste alusel lõi Primend ettevõtte jaoks müügilepingute allkirjastamise mobiilirakenduse Baltiriikide, Läti, Eesti ja Leedu tarbeks. Kokkuvõttes võttis protsess 4 kuud aega alates väljatöötamise algusest kuni esimeste allkirjastatud lepinguteni. Power Apps ja Power Automate lahendus võimaldab kergelt lisada uusi malle või muuta olemasolevaid. Antud võimalust plaanib ettevõte kasutada ka tulevikus oma töö efektiivsemaks korraldamiseks.