Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Suurepärane uudis väike-ettevõtetele: Teams Essentials

Autor: Aeg: 04. jaanuar 2022

Viimased 20 kuud on olnud väikeettevõtete jaoks rasked. „Nad on pidanud näitama üles äärmist paindlikkust olukorraga kohanemisel, sageli piiratud vahendite ja tehnoloogiaga,“ ütles Jared Spataro, Microsofti kaasaegse töö valdkonna juht. Microsoft teatas teenusest Teams Essentials – see on kõigi aegade esimene just väikeettevõtetele mõeldud Microsoft Teamsi pakkumine.  Teams Essentials pakub väikeettevõtetele professionaalset ja soodsat koosolekulahendust, mis toetab koostööd, ühendust ja produktiivsust hübriidtöökeskkonnas.

Teams Essentials on loodud väikeettevõtetele. See ühendab endas väikeettevõtete vajaduse kliente teenindada, sh piiramatud grupivideokõned (kuni 30 tundi), grupivestlused, failide jagamine ja kalender. See on tänasel turul kõige soodsam kõik-ühes lahendus, makstes vaid 3.40 eurot kuus. Teams Essentialsiga on väikeettevõtetel alates restoranidest ja jaemüüjatest kuni professionaalsete teenusepakkujateni võimalus hõlpsasti koosolekuid korraldada, suhelda ja uuel viisil kliente teenindada.

Vajadus taskukohaste suhtlusvahendite järele pole üksnes tavapärastel kasumit taotlevatel väikeettevõtetel. Mittetulundusühingud, usuorganisatsioonid, koolid ja kogukonnagrupid vajavad samuti tõhusat viisi suhtlemiseks ja koostöö tegemiseks. Neil organisatsioonidel ja väikeettevõttetel on vaja kiiresti tegutsemist alustada ja Teams Essentials võimaldab seda, ilma et oleks vaja IT-alaseid teadmisi. Teams Essentials annab kõigile (olenemata sellest, kas neil on Teamsi konto) võimaluse hõlpsasti ja tulemuslikult töös osaleda. Teams Essentials pakub tasuta Microsoft Teamsi versiooni kõrval (mida saab endiselt kasutada) lisavõimalusi, nagu pikemad koosolekud ja rohkem salvestusruumi. Vaatame lähemalt, kuidas Teams Essentials ettevõtet toetab.

Ilma õigete suhtlusvahenditeta võib tihe koostöö klientide ja partneritega igale ettevõttele keerukaks osutuda. Teams Essentials lisab olemasolevatele Teamsi võimalustele järgmised spetsiaalselt väikeettevõtetele ja kogukonnagruppidele mõeldud funktsioonid. 

  • Pikemad koosolekud – koosolekud võivad kesta kuni 30 tundi, seega pole mingit vajadust muretseda, et Teams Essentialsi koosolek ületab ajapiirangu, olgu siis tegemist üks-ühele kohtumise või grupikoosolekuga.
  • Suurem osalejate arv – Teams Essentials pakub osalemisvõimalust korraga kuni 300 inimesele, tuues kõik ühte virtuaalsesse ruumi kokku.
  • Integreeritud kalender – lisaks integreeritud Outlooki kalendrile on Microsoft Teamsiga nüüd võimalik integreerida ka Google’i kalender, mis tähendab, et ajakavas püsida ja koosolekuid hallata saab olemasoleva kalendriga. * Google’i kalendri integreerimise võimalus on peagi tulekul.
  • Lihtne kutsete saatmine – inimesi on lihtne koosolekule kutsuda. Vaja on vaid nende meiliaadressid Teamsi koosolekukutsesse lisada. Nad saavad koosolekukutse, milles on liitumislink. Ja kui neil Teamsi pole, avaneb koosolek otse brauseris. Pole vaja registreeruda, sisse logida ega midagi installida.
  • Interaktiivsed koosolekud – professionaalsed koosolekuriistad ja võimalused, nagu koosoleku ooteruum, virtuaalsed taustad, koos-režiim, reaalajas peittiitrid, reaalajas reaktsioonid ja palju muud annavad igale organisatsioonile võimaluse huvitavaid koosolekuid korraldada.

Teams Essentials hõlbustab väikeettevõttete ja kogukonnagruppide suhtlust, kuna vestluste ja koosolekute jaoks on vaid üks lahendus – see säästab aega ja, mis kõige tähtsam, hoiab koosolekud ning vestlused kontekstis. Selles on kõikvõimalikku koostööd toetavad tööriistad, nende seas Office’i veebirakendused, failide jagamine, grupivestlused, ülesannete haldamine ja palju muud.

  • Rohkem pilvepõhist salvestusruumi – pole vaja muretseda, et salvestusruum täis saab, ega raisata aega dokumentide otsimisele. Office 365 failidega on lihtne kaastööd teha, neid vaadata, redigeerida ja salvestada. Teams Essentials annab kokku 10 gigabaiti (GB) failide salvestusruumi, mis on kaks korda rohkem kui Teamsi tasuta versioonis.
  • Katkematu vestlus – kõik Teamsi vestlused jäävad alles, et saaksite neid konteksti kaotamata või järjepidevust katkestamata jätkata. Vestlus ei lõppe koosoleku lõpus.
  • Väikeettevõtte grupivestluse mall – võimalus kiiresti grupiprojekti alustada ja ükskõik kellega koosolekuid korraldada, tiimikaaslastele ülesandeid määrata ning kiire tagasiside saamiseks küsitlusi koostada – kõike seda ühes kohas, viies produktiivsuse täiesti uuele tasemele. * Peagi tulekul nii lauaarvutite kui ka veebiversiooni jaoks.
  • Vestlus, koosolekud ja koostöö, kellega tahes – pole tähtis, kas tegemist on teie organisatsiooni töötajatega või kellegagi väljastpoolt, Teamsi rakenduse või sissehelistamisega – vestlused ja koostöö toimuvad ühes kohas. Projekti puhul mõne teise ettevõttega koostööd tehes pole mingit vajadust erinevaid rakendusi kasutada.
  • Mobiilne vestluse töölaud – klõpsates mis tahes üks-ühele või grupivestluses töölauavaatel, avaneb juurdepääs kogu ühiskasutuses sisule, mis on jagatud kategooriateks, nagu asukohad, fotod, failid, ülesandeloendid, tulevased sündmused, veebilingid jms. * Saadaval klientidele, kes ostavad otse Microsoftilt.

Allikas: Microsoft

Küsi pakkumist