Primend on HC Kehra Käsipalliklubi toetaja

Autor: Rene Kaalo Aeg: 29. august 2016

Praegusel ajal on palju juttu sellest, kuidas inimeste liikumisharjumus on drastiliselt vähenenud. Tihtipeale süüdistatakse selles tehnoloogia liigset pealetungi, mis kogu maailma klikivajutusega sülle toob. Meie, uute tehnoloogiate ja innovaatiliste lahenduste tõeliste fännidena, ei taha, et liikumine tehnoloogiliste uuenduste taustal tagaplaanile jääks. Primend teab, et sama oluline kui uued tehnoloogiad ja uusimate lahenduste rakendamine, on ka vana hea sport. Sport aitab mõtlemise virgana hoida ning lihtsustab seeläbi tehnoloogiliste uuendustega kaasas käimist.

Toetame HC Kehra käsipalliklubi, sest selle klubi näol pole tegemist pelgalt spordihuviga, see klubi ja käsipall on Kehra kirg ja hing. Just nagu meie kirg on pilveteenused. Ning nagu Primendki, kasutab ka HC Kehra igapäevaseks töiseks infovahetuseks Microsofti Office 365’te. Lisaks panustab HC Kehra tugevalt Kehra kogukonda ning pingutab, et noored jõuaksid spordi juurde ning vanad ei lahkuks. HC Kehral on nii noorte, juunioride, meeste, tüdrukute kui ka klubi fännide võistkond. HC Kehra käsipalliklubi on tulnud 11 korda Eesti meistriks ning 3 korda Balti Liiga võitjaks, hooajal 2005/2006 saavutasid kehrakad esikoha Eesti meistri- ja karikavõistlustel ja kuldmedali Balti liigas.

Primend on HC Kehra käsipallimeeskonna toetaja, et võimaldada neil saavutada jätkuvalt häid tulemusi, meelitada spordisaalidesse uusi käsipallisõpru ja toetada nende panust kogukonna arengusse. Lisaks esindusmeeskonnale ja mitmetele teistele võistkondadele saame kõiki käsipalli ja Primendi sõpru kutsuda kaasa elama HC Kehra esiliiga meeskonna HC Kehra/Primend mängudele.

Tribüünil näeme!

Rene Kaalo
29.08.2016