Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Kummardus meie klientidele ja asendamatule tugiteenuste tiimile

Autor: Helen Neudorf Aeg: 22. mai 2020

Täiendatud!

Juunikuud alustame järjekordsete rõõmusõnumitega, sest oleme end jälle ületanud. Täna on Recommy soovitusindeks imelised 90%!  

Poolteist kuud tagasi tundsime rõõmu, et meie Recommy Soovitusindeks on 73%, siis tänaseks on meie Recommy Soovitusindeks 87%! (22.05.20)

Tänaseks oleme koos oma klientidega eriolukorras veetnud kohe 4 nädalat. Kui olukorra tõsidus selgeks sai, siis otsustasime teha omaltpoolt kõik võimaliku, et aidata oma kliente ja ka teisi, kellele meie teadmistest saaks abi olla kaugtööle ümber asumisel.

Kiirelt panime püsti omamoodi tööstuse, kus müügi tiim helistab ja viib läbi Teams’i koolitusi ning aitab organiseerida vajaliku tehnikat töö ümberkorraldamiseks. Teine osa tiimist koostab erinevaid juhendeid, blogipostitusi ja õppevideoid ning hoolitseb selle eest, et need kõigis meie kanalites kättesaadavad oleksid. 

Kõige suurema töö tänaseks on aga teinud meie fantastiline tugiteenuste tiim, kes igapäevaselt kannab hoolt selle eest, et kõik olemasolevad lahendused toimiksid tõrgeteta ja kõik uued lahendused saaks kiiresti tööle, et meie klientidel olek võimalik kiirelt ja valutult oma igapäevatööd jätkata. 

Selleks, et teaksime kuidas meil läheb ja millele rohkem rõhku panna küsime oma klientidelt alati ka tagasisidet Recommy vahendusel. Täna hommikune Primendi  Recommy soovitusindeks oli 73% (*08.04.20), mis on meie jaoks läbi aegade üks kõrgemaid!

Klikka pildile ja loe, mida kliendid meist arvavad:

Oleme väga tänulikud kõigile oma klientidele, kes hea sõna on öelnud ja meie tugiteenuste tööd hinnanud.

See näitab meile, et teeme õiget asja ja liigume õiges suunas ning on kummarduseks meie tugiteenuste tiimile, kelle üle me suurt uhkust tunneme.


 

Liitu uudiskirjaga