Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Aja kaitsmine ja heaolu tähtsustamine 

Autor: Tõnis Tikerpäe Aeg: 25. oktoober 2021

Aja kaitsmine ja heaolu tähtsustamine 

Teamsi kasutajate koosolekuaeg nädalas on pandeemia algusest saadik enam kui kahekordistunud. Järjestikused koosolekud suurendavad stressi ning muudavad tähelepanu ja fookuse säilitamise keeruliseks. Microsoft pakub Teamsis juhendatud meditatsioonide ja teadveloleku harjutuste kogumit, mis Headspace’ist nüüd rakendusse Viva Insights toodud, aidates alustada päeva rahulikult, lõdvestades meeli enne tähtsat esitlust või aidates end õhtul töölainelt välja lülitada. 

Toetudes rakenduse Viva Insights võimalusele plaanida igapäevast keskendumise aega ja töötada katkestusteta, nii et Teamsi teavitused on vaigistatud, võtab Microsoft kasutusele uue fookusrežiimi rakenduses Viva Insights. Selles kasutatakse Headspace’i keskendumist soodustavat muusikat ja taimereid, mis aitavad täita olulisi ülesandeid regulaarsete ajavahemike jooksul, mille vahele on plaanitud pausid. 

Kaugtöö on kõrvaldanud töö ja eraelu vahelt füüsilised piirid, mille tagajärjel on kasvanud tööväliste vestluste hulk ja tunne, et on vaja olla kogu aeg „sisse lülitatud“. Microsoft soovib aidata inimestel tasakaalu leida ja isiklikku aega kaitsta. Selle aasta lõpupoole hakkab Viva Insights pakkuma võimalust seadistada vaikset aega, vaigistades väljaspool tööaega Outlooki ja Teamsi mobiilsed teavitused ning andes isiklikke ülevaateid sellest, kui hästi töölainelt väljalülitumine õnnestub. Vaikse aja sätted muutuvad kättesaadavaks ka Teamsi ja Outlooki mobiiliversioonides ning neile lisanduvad IT-administraatori juhtelemendid Microsoft Endpoint Manageris, et toetada organisatsiooniüleste eeskirjade koostamist tööajaväliste teavituste vaigistamiseks. 

Selles uues töömaailmas liikudes avastame koos uusi võimalusi aidata inimestel paindlikult ning tulemuslikult töötada. Microsoft soovib luua kogemusi, mis motiveeriksid inimesi töötama kõikjal ja igal ajal. Uurides nende rakendustega seotud teadustööd ja kasutusmustreid – ja vesteldes iga päev klientidega – mõistame järjest paremini, mida inimesed vajavad, et iga päev tööl endast parim anda. Sellised teadmised suunavad meie uuendusi, mille eesmärk on pakkuda inimestele võimalusi, mis aitavad neil rohkem saavutada.  

Allikas: Microsoft

Liitu uudiskirjaga