Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Microsoft Defender for Business - sinu ettevõtte kaitseingel

Autor: Aeg: 01. juuni 2022

Viimase aasta jooksul on küberturbe olulisus tohutult kasvanud. Viirused ja küberrünnakud arenevad järjest kiiremini. Lunavararünnakute hulk on kasvanud viimasel aastal 300% ja 50% neist on suunatud väikeettevõtetele. Kuna küberkuritegudest on saanud äri, on see toonud kaasa väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele (VKE-dele) suunatud rünnakute sagenemise ja keerukamaks muutumise. Väiksematel ettevõtetel võib sellise probleemiga toimetulek raske olla, kuna see mõjutab finantse, tegevust ja klientide usaldust. 

 • 61% hiljuti küberrünnaku ohvriks sattunud väikeettevõtetest ei saanud tegutseda.
 • 60%-l VKE-dest puuduvad majasisesed oskused küberrünnakutega toimetulekuks.
 • 90% VKE-dest kaaluksid uue haldusteenuse pakkuja (MSP) palkamist, kui too pakuks õiget küberturbe lahendust.
 • VKE andmetega seotud rikkumise keskmine hind on €100,000

Microsoft 365 Business Premium

Microsoft 365 Business Premium pakub hulka mitmesuguseid turbefunktsioone, mis aitavad ettevõtte turbetaset parandada:

 Microsoft Intune

PC-de, Macide, Androidi ja iOSiga seadmete haldamine

Tagab lõpp-punkti turbe, seadmehalduse ja intelligentsed pilvtoimingud ühtlustatud haldusplatvormil Microsoft Intune’i ja Configuration Manageriga. Aitab kaitsta, rakendada ja hallata kõiki kasutajaid, rakendusi ning seadmeid, häirimata olemasolevaid protsesse.

Information Protection

Saate teha koostööd, teades, et teie andmed on kaitstud
Azure Information Protection for Microsoft 365 kaitseb olulisi andmeid omavolilise juurdepääsu eest, rakendab andmeturvet parandavaid reegleid ja aitab võimaldada turvalist koostööd. 

        Conditional Access

Juurdepääsukontrolli kehtestamine ja haldamine
Tingimuslik juurdepääs on Azure Active Directory võimalus, mille abil saate kontrollida oma keskkonnas juurdepääsu rakendustele. See kõik põhineb konkreetsetel tingimustel ja seda hallatakse tsentraalselt.

        Windows Virtual Desktop

Paindlik töö seal, kus soovite
Pääsete Windows 10 lauaarvutitesse kõikjal ja igasuguse seadme kaudu. Pakkuge töötajatele suurepärast virtualiseeritud kogemust ainsa lahenduse abil, mis on täielikult Windows 10 ja Office 365 jaoks optimeeritud.

        Defender for Business

Kaitske oma ettevõtte ja töötajate isiklikke seadmeid
Vältige ohte seadmetele ning kaitske neid ründe- ja lunavara vastaste programmide, viirusetõrje, veebi ja võrgu kaitse ning muude lahenduste abil.
Seadke tähtsale kohale nõrkused, mis endast teie ettevõttele kõige pakilisemat ja suuremat ohtu kujutavad, ja keskenduge neile. Kasutage käitumispõhiseid märguandeid ja automaatset tuvastust, uurimist ning parandamist.

        Defender for O365

Kaitske oma meile väliste ohtude eest
Microsoft Defender for Office 365 pakub põhjalikku lahendust teie organisatsiooni ja töötajate kaitsmiseks keerukate, sihipäraste rünnakute, nullpäeva andmepüügi, ründevara ja töömeilide rünnakute eest.

        Cloud App Security

Tagab kõigi teie pilvteenuste turvalisuse
Pilvkeskkonna juurdepääsuturbe vahendusteenus (CASB) Microsoft Cloud App Security aitab tuvastada ja tõrjuda küberohte kõigis teie pilvteenustes, pakkudes multifunktsionaalseid ülevaateid, kontrolli andmete liikumise üle ning rikkalikke analüüsivõimalusi.

 

   Microsoft Defender for Business


Microsoft Defender for Business – äriklassi lõpp-punkti turve kuni 300 töötajaga ettevõtetele lihtsas ja soodsas lahenduses. 
Defender for Businessi abil saate võtta tavalise viirusetõrje asemel kasutusele järgmise põlvkonna viirusetõrje, lõpp-punkti ohutuvastuse- ja kõrvalduse ning ohtude ja nõrkuste haldamise. Seda on lihtne konfigureerida ja hallata, kasutades oma lõpp-punktide kaitsmiseks intelligentseid automaatseid tööriistu ja lahendusi.
Defender for Business toob ühte paketti kokku täiendavad lõpp-punkti turbe võimalused, vältides vajadust eraldi veebi- ja võrgukaitse ning ohtude ja nõrkuste haldamise lahenduste järele. Selle proaktiivne automaatne uurimise ja reageerimise võimalus tähendavad seda, et IT-administraatorid saavad tegeleda eelkõige nende turbesündmustega, mis nende tähelepanu vajavad.  

IT-teenuse pakkujatele lisab Microsoft 365 Lighthouse Defender for Businessist pärinevad märguanded ja intsidendid, andes ülevaate turbesündmustest klientide lõikes, ning tulemas on veel haldusvõimalusi. 
Microsoft Defender for Business on klientide jaoks saadaval eraldi lahendusena ja see lisatakse ka paketti Microsoft 365 Business Premium.

Ja mis kõige parem, Microsoft Defender for Business lisatakse paketti Microsoft 365 Business Premium ilma lisatasuta. Microsoft 365 Business Premiumi lisatakse E5 turbeväärtus.  Selle lisaga pakub Microsoft 365 Business Premium VKE-dele tõepoolest võrreldamatut ja mitmekülgset paketti – alates Teamsist ja Office’ist kuni äriklassi turbelahendusteni Defender for Businessi kaudu lõpp-punkti/seadme kaitsmiseks lunavara ja muu ründevara eest. See on suurepärase väärtusega hõlpsasti kasutatav pakett ning pole vaja valida eraldi lahendusi, mis võivad paljudel juhtudel teile kaks korda kallimaks kujuneda.

Defender for Businessiga saate aidata kaitsta oma ettevõtte seadmeid ja andmeid ning kasutada suurt hulka funktsioone.

Äriklassi kaitse

Kõigi teie seadmete turve uue põlvkonna kaitse, lõpp-punkti ohutuvastuse ja kõrvalduse ning ohtude ja nõrkuste haldamisega.

Lihtne kasutada

Lihtne liitumine viisardi juhendatava seadistamise ja soovituslike turbepoliitikatega, mis aktiveeritakse valmis lahendusena seadmete kiireks kaitsmiseks. 

Soodne

Lõpp-seadme turve, mis tagab teie produktiivsuse ja toimib teie IT-seadmetega eelarvet ületamata.

 

Litsentsivalikud:

 • Eraldi litsents kuni 300 kasutajale
  Kasutusõigus kuni 5 seadmel
   
 • Sisaldub paketis Microsoft 365 Business Premium, kuni 300 kasutajale.
  See on üldjuhul saadaval alates 1. märtsist 2022. 

Lisateavet Microsoft Defender for Businessi kohta leiate siit.

 

Microsoft 365 pakkumised VKE-dele

 
Defender for Businessi litsentside võrdlus

Kuula ka meie webinari salvestust antud teema kohta.

Allikas: Microsoft

Küsi pakkumist

Liitu uudiskirjaga