Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

Advokaadibüroo WALLESS

Hannes Vallikivi | Partner

„Olgem ausad, Office 365-l on tõesti hea hinna ja kvaliteedi suhe. Microsoft investeerib oma lahendusse ja ei saa endale lubada kokkuhoidu ohutuse ja kvaliteedi arvelt.ˮ

Advokaadibürool WALLESS on Tallinnas, Tartus, Riias ja Vilniuses väga tõhus ja kogenud meeskondade võrgustik, mis aitab kliente tehingu-, ärinõustamise ja vaidluste lahendamise küsimustes. Mis puutub moodsasse tehnoloogiasse ja tööprotsessidesse investeerimist, on erinevates linnades asuvatel büroodel ühine strateegia. Tõhusa töövoo tagamiseks oli vaja rakendada head andmete jagamise tarkvara ja parimaks lahenduseks osutus Office 365. Alates selle rakendamisest on WALLESS näinud ettevõtlusvoogude ja klientide rahulolu suurenemist.

Vajadus

Esmane vajadus uue lahenduse järele tekkis klientide ja töötajate vajadusi jälgides. Ettevõtte juristide töö nõudis suuremat liikuvust, tagades samal ajal, et nende töö oleks konfidentsiaalne ja andmed kaitstud. Koostöös Microsofti ja nende partneri Primendiga leiti sellele lahendus.

Äritegevus kasvas ning kontorid ja töötajad pidid koostööd tegema üha suuremate vahemaade tagant ning seetõttu tekkis vajadus uue lahenduse järele. WALLESSi partner (varasema nimega Derling Primus) partner Hannes Vallikivi rõhutab, et õiguse valdkonnas on ajakohastatud infotehnoloogia kasutamine kriitiliselt oluline, sest kõik õigusteenused edastatakse digitaalselt. „Keskendume sellele, mida ettevõtted vajavad – selget ja tõhusat lahendust, olenemata riigipiiridest ja kohalike seaduste erinevustest,ˮ lisab Hannes Vallikivi.

Enne Office 365-ga liitumist kasutas WALLESS juba igapäevatöös Microsoft Office’i tarkvara. Tootega oldi rahul ning seetõttu otsiti lahendust, mis võimaldaks seda edasi kasutada, kuid mis pakuks rohkem võimalusi töö efektiivsemaks korraldamiseks. Koos kohaliku Microsofti partneriga, Primend, hakkas WALLESS otsima parimat lahendust.

„DERLING pöördus meie poole, sest nad plaanisid üheaegselt avada kaks kontorit erinevates linnades. See tekitas uusi väljakutseid töö efektiivsuse säilitamises. Meeskonnad pidid üksteisega edukaid kohtumisi pidama pidevalt reisimata, samuti vajasid nad juurdepääsu asjakohastele dokumentidele ning võimalust neid ühes kohas täiendada ja muuta. Kaasata tuli ka Läti ja Leedu partnerid,ˮ räägib Primendi tegevdirektor Toomas Mõttus uue lahenduse vajadustest.

Lahendus

Et uueks lahenduseks saab olema pilvelahendus, oli algusest peale selge. Selleks, et tagada tõhus töö WALLESSi kõikide büroode vahel, valiti parima lahendusena Office 365. See vastas kõikidele kriteeriumitele ja oli vastus kirjeldatud väljakutsetele.

Tänu Microsoftile ja Primendile sujus kõigi andmete pilve migreerimine kiiresti. Uuele süsteemile üleminek – alates esimesest ideest kuni lõpuni – kestis kokku üheksa kuud. Kõige rohkem võtsid aega otsused ja tehnilised valikud – kus hoida arhiive ja kuidas tagada maksimaalne turvalisus.

WALLESS tegi ka teisi muudatusi, et kliendi ja töötajate ootustega vastavuses olla. Näiteks turvalisuse suurendamiseks, uuendati arvutites operatsioonisüsteem Windows 10-le.

Exchange Online, SharePoint Online ja OneDrive olid Office 365 esimesed komponendid, mida hakati organisatsioonis üldiselt laialdaselt kasutama. Lisaks on laialdaselt kasutusel Skype for Business, mis on ideaalne lahendus kontoritevahelises suhtluses.

Esimesed, kes muutused vastu võtsid, olid Eesti filiaalid, kuid varsti liitusid ka teised Baltikumi sõsarettevõtted.

Office 365 pakub endiselt palju võimalusi, mille täielikku potentsiaali ei ole veel jõutud rakendada. Praegu töötatakse sellega, et määrata kindlaks parim viis kõigi võimaluste kasutamiseks ning tagada WALLESSi ja nende klientide jaoks parimad tulemused.

Power BI analüüsi ja SharePointi arendatakse edasi, et anda WALLESSile parem ülevaade firma majandustulemustest ja klientidest.

Eelised

Office 365 kasutamise peamine eelis on võimalus tagada turvaline andmeedastus töötajate ja kontorite vahel Eesti-siseselt ja Baltikumis.

Office 365 koostöölahendus pakub lihtsat ja turvalist võimalust jagada informatsiooni kontorite vahel. Skype for Business on aidanud säästa aega ja raha ning vähendanud vajadust korraldada töölähetusi pelgalt koosolekute korraldamiseks.

„Olgem ausad, Office 365-l on tõesti hea hinna ja kvaliteedi suhe. Maailma suurim ja võimsaim kontoritarkvara arendaja Microsoft investeerib pidevalt oma lahendusse ning ei saa endale lubada kokkuhoidu turvalisuse ja kvaliteedi arvelt,ˮ võtab Hannes Vallikivi kokku, miks ta on rahul, et valiti Office 365.

Kui soovid IT-juhtimise teenusest rohkem teada, siis jäta oma andmed ülalolevasse vormi või võta ühendust rene.kaalo@primend.com.