Kasutame küpsiseid parima kogemuse pakkumiseks

Kasutame küpsiseid, et pakkuda Sulle parimat kliendikogemust. Küpsiste abil saame pakkuda sulle meelepärast teavet meie toodete ja teenuste kohta. Kui annad küpsiste kasutamiseks oma nõusoleku, vajuta nuppu "Nõustun küpsistega". Kui soovid oma küpsise eelistusi hallata, vajuta nupule "Muudan küpsiseid". Sinu küpsiste valik säilitatakse 90 päeva. Lisateave küpsiste kohta

Palun vali ja kinnita Sinule sobivad küpsiste eelistused:

Kasutame meie veebilehel küpsiseid selleks, et tagada oluliste toimingute ja teatud funktsionaalsuste toimimine. Ilma nende küpsisteta ei tööta veebileht korralikult.

Kasutame turunduslikke küpsiseid selleks, et edastada Sulle personaalset reklaami. Personaalsed reklaamid võimaldavad Sul seeläbi saada osa mitmetest erinevatest kampaaniatest. Juhul kui ei soovi saada personaalseid reklaame, siis saad ikkagi meie veebilehte külastada, kuid reklaamid, mida näed ei pruugi olla sinu jaoks relevantsed.

Kasutame analüütilisi küpsiseid, sest need aitavad koguda andmeid selle kohta, kui palju kliente veebilehte kasutab, millist sisu nad sirvivad ja muud veebilehe funktsionaalsuse parandamiseks vajalikku teavet. Kasutades statistilisi küpsiseid, mis koguvad anonüümset teavet, saame teada, kuidas külastajad veebilehele jõuavad ja veebilehte kasutavad.

TREV2

Siiri Heinsaar | Finantsjuht

„Primendi lai kogemustepagas, paindlikkus, koostöövalmidus ja huvi teha midagi teistsugust on need põhjused, mis teevad neist meie jaoks õiged partnerid.“

TREV-2 Grupp on Eesti juhtiv insener-tehniliste rajatiste ehitamise ja hooldamisega tegelev ettevõte, mis on kaasajastanud suure osa Eesti teedevõrgust. TREV-2 Grupi kontorid asuvad üle Eesti Tallinnas, Põlvas, Raplas ja Jõgeval ning ca 360 töötajast 200 vajavad oma igapäevaseks tööks infotehnoloogilist tarkvara, litsentse jne. Primendi poole ajendas pöörduma soov kaasajastada  ettevõtte IT – valdkonda targalt ja terviklikult ning muuta ettevõtte tegevus efektiivsemaks. 

Soov strateegilisemaks lähenemiseks

TREV-2 Grupi finantsjuhi Siiri Heinsaare sõnul kippusid nende IT-alase arengu lahendused lähtuma kitsastest vajadustest. “Ma ei pidanud sellist lähenemist õigeks, kuid oli selge, et majas sees jääb meil tehnilist kompetentsi strateegilisema lähenemise väljatöötamiseks puudu,” ütles ta. “Olime oskusteabe sisseostmise võimalusega varasemalt kursis ning asusime otsima teenusepakkujat, keda iseloomustaks tugev IT – tehniline kompetents ja strateegiline laiapõhjaline teadlikkus IT trendidest. Valikukriteeriumideks olid ka võimalus kasutada teenust vajaduspõhiselt ja paindlikkus erinevate teemade osas kaasarääkimisel ja lahenduste leidmisel,” lisas ta.

Teenusepakkuja valikul on määravaks omavaheline koostöö

“Valisime IT –juhtimise teenuse pakkujaks Primendi, kuna kokkusaamine andis meile kindluse, et neil on olemas nii laiem kogemus ja võimekus terviklikuks käsitluseks kui ka uuendusmeelsus ja huvi kaaluda erinevaid võimalusi. Sellise konsultatsiooniteenuse puhul on kõige olulisem mitte ettevõte ise ja selle taust, vaid inimesed, kellega kokku puutud ja kes sind igapäevaselt aitavad. Kui on hea üksteisest arusaamine ja kõiki probleeme käsitletakse avatult, siis koostöö sujub. Tänaseks oleme Primendi abiga algatanud erinevaid uusi arendusi projektijuhtimises ja juhtimisinfo visualiseerimises, samuti oleme koostanud IT arengukava ja palju muud. Töö käib pidevalt,” lisab Siiri Heinsaar.

Väline IT-juhtimine ja selle eelised

“Primend pakub IT juhtimise teenust paljudele ettevõtetele, kuid suure ehitusettevõttega varasem koostöökogemus puudus. Tööd vastu võttes teadsime TREV-2 Grupi tausta ning olime valmis, et suures ettevõttes muudatuse tegemine võtab aega. Hea koostöö tulemusena on mitmed viljad juba ette näidata” sõnab Primendi teenuste müügijuht Rene Kaalo. “Majavälise IT-juhi teenuse plussideks on värske pilk, hea äriprotsessidest arusaamine, pädevus nii pikaaegse strateegia loomiseks kui jooksvate probleemide operatiivseks lahendamiseks. Et teenus on vajaduspõhine, võib see olla parimaks lahenduseks nii suurtele kui väiksetele ettevõtetele,” lisab ta. „Meie kogemus TREV-2 Grupis on meile kinnitanud, et välise IT-juhi värske ja terviklik pilt ning ettevõtte valmidus panustada äri arengusse läbi erinevate uute arenduste, on kombinatsioon, mis viib sihile ja võimaldab luua uusi – kasu  toovaid – lahendusi,“ võtab Rene Kaalo teema kokku.