Primend on teist aastat järjest Microsofti aasta partner

Autor: Toomas Mõttus Aeg: 01. juuni 2016

Igal aastal tunnustab Microsoft oma partnerprogrammi silmapaistvamaid liikmeid hea koostöö, innovaatilisuse ja suurepäraste kliendilahenduste juurutamise eest Microsofti aasta partneri auhinnaga. 31. mail kell 20.00 Eesti aja järgi avalikustas Microsoft 2016. aasta aasta partnerid. Meil oli suur rõõm teada saada, et Eestis on Microsofti aasta partneriks 2016 Primend! Rõõmu suurendab teadmine, et Primend on esimene ettevõte Eestis, kes pälvib Microsofti aasta partneri tiitli teist korda. Oleme tunnustuse eest väga tänulikud!

Microsoft annab aasta partneri auhinda välja mitmes kategoorias. Sel aastal valiti võitjad rohkem kui 2500 kandidaadi seast 119 riigist üle maailma. Primendit tunnustati väljapaistvate ja innovaatiliste lahenduste ja teenuste elluviimise, kliendirahulolu ja  arvukate uute Microsofti tehnoloogia kasutajate eest. “Meil on au tunnustada Primendit aasta partnerina Eestis,” ütles Primendi pressiteates Microsofti partnerprogrammi juht Gavriella Schuster, “Primend on suurepärane näide Microsofti partnerkogukonnas leiduvast talendist, mida rakendatakse innovaatiliste ja  IT-maastikku muutvate lahenduste jaoks.”

Võtame blogis veidi ruumi, et tänada kõiki kliente ja koostööpartnereid ilma kelleta selline tunnustus poleks võimalikuks saanud. Primendile on alati olnud ja on ka jätkuvalt oluline pakkuda ainult parimaid IT-lahendusi ja meil on hea meel, et oleme Microsofti näol saanud selle eesmärgi täitmiseks ja hoidmiseks hea kaaslase. Microsoft kasvab globaalsetest juhtivatest pilveteenuste pakkujatest kõige kiiremini. Kiire kasv tuleb ärisektorile arusaadavast tootestrateegiast ning pakutavate teenuste kvaliteedist. Klientide ootused teenuste kvaliteedile, eriti just kiiruses osas, on muutunud oluliselt rangemaks. Projektid, mida varem viidi läbi mitu kuud, peavad nüüd olema tehtud nädalaga ning uute teenuste juurutamine ei tohi olla pikem töötajate koolitamisele kuluvast ajast. Microsofti tehnoloogiad on meie klientide ootustega kooskõlas. Seda näitab ka pilveteenuse Office 365 populaarsus, mille oleme juurutanud juba üle 5000-le kasutajale.

Olles alles veidi üle kaheaastane ettevõte, on teist aastat järjest Microsofti aasta partneriks nimetamine meie jaoks kirjeldamatu au, mis innustab seatud kursil hoogsalt edasi liikuma. Aitäh veelkord!

 

Toomas Mõttus
01.06.2016