Primend Microsofti aasta partner 2017!

Autor: Toomas Mõttus Aeg: 12. juuni 2017

1. juunil avaldati Microsoft aasta partner 2017 võitjad. Meil on suur rõõm teatada, et Primend on kolmandat aastat järjest valitud Microsofti aasta partneriks Eestis. Primendit tunnustati Microsofti tehnoloogial põhinevate väljapaistvate ja innovaatiliste lahenduste ning teenuste elluviimise eest.

Microsoft Aasta Partner 2017

Igal aastal tunnustab Microsoft oma partnerprogrammi silmapaistvamaid liikmeid hea koostöö, innovaatilisuse ja suurepäraste kliendilahenduste juurutamise eest Microsofti aasta partneri auhinnaga. Auhindu antakse välja mitmes kategoorias ning sel aastal valiti võitjad rohkem kui 2800 kandidaadi seast 115 riigist.

“Meil on au tunnustada Primendit aasta partnerina Eestis,” ütles Ron Huddleston, Microsofti partnersuhete asepresident, “Primend on parim näide Microsofti partnervõrgustikus leiduvast innovaatilisusest, pealehakkamisest ja kogemuste pagasist, mis aitavad pakkuda tõeliselt turgu muutvaid lahendusi.”

Kolmandat korda järjest Microsofti aasta partneriks osutumine on suur tunnustus meie spetsialistide oskustele ja kogemustele Office 365ja Azure’i pilveteenuste juurutamisel. Me oleme tänulikud klientidele ja partneritele, kes on usaldanud digitaalse tuleviku poole liikumise meie hooleks ja tänu kelle usaldusele osutusime taas auhinna vääriliseks. Auhinna saamine  näitab, et Microsofti tehnoloogiad on jätkuvalt kooskõlas klientide ootustega ning meil on hea meel olla kaaslaseks ettevõtete digitaalsema tuleviku poole liikumise teel.

Primend Microsoft Aasta Partner 2017 tiim

Suured tänud terve Primendi tiimi poolt, kolmandat korda Microsofti aasta partneriks osutumise eest!

 

 

Toomas Mõttus
12.06.2017