Kasutame kolmandate osapoolte teenuste küpsiseid turundustegevuseks ning kasutajate külastuste analüüsimiseks. Täpsemat infot saate kui külastate linki "Primend Privaatsuspoliitika".

Primend - Microsoft Aasta Partner 2020 Eestis

Autor: Toomas Mõttus Aeg: 14. juuli 2020

Primend kuulutati Microsofti Aasta Partner 2020 võitjaks Eestis

Anname teade, et Primend võitis Microsoft Aasta Partner 2020 auhinna Eestis. Primendi osaks on au kuuluda Microsofti ülemaailmsete partnerite hulka, kes kõik on näidanud kõrget taset innovatsioonis ja Microsofti tehnoloogial põhinevate kliendilahenduste juurutamisel.

“Primendi missioon on luua lahendusi inimeste jaoks, kes soovivad muuta oma ettevõtted edukamaks. Soovime inspireerida inimesi ja organisatsioone looma teadmiste abil edu toovaid muutusi. Usun, et meie pingutused uusima tehnoloogia praktiliseks ja tulutoovaks rakendamiseks on toonud klientide usalduse ning Microsofti tunnustuse, “ selgitas edu valemit Primendi tegevjuht Toomas Mõttus.

Microsofti Aasta Partneri auhinnaga tunnustatakse Microsofti partnereid, kes on viimase aasta jooksul välja töötanud ja klientideni viinud erakordseid Microsofti teenustel põhinevaid lahendusi. Auhinnad jagunesid mitmesse kategooriasse ning võitjad valiti rohkem kui 3300 esitatud nominatsioonide hulgast, seda enam kui 100 riigist üle maailma. Primendit tunnustati silmapaistvate lahenduste ja teenuste pakkumise eest Eestis.

Microsoft aasta partneriauhind Eestis

„On au tunnustada 2020. aasta Microsofti Aasta Partneri auhindade võitjaid ja finaliste,“ ütles Gavriella Schuster, korporatiivne asepresident – One Commercial Partner, Microsoft.

„Kõik need partnerid ületavad ennast, pakkudes õigeaegseid lahendusi, võimaldamaks lahendada keerulisi väljakutseid, millega ettevõtted kogu maailmas silmitsi seisavad - alustades suhtlusest ja virtuaalsest koostööst, et aidata klientidel realiseerida oma täielikku potentsiaali läbi erinevate Azure'i pilveteenuste. Mul on uhkus ja au õnnitleda igat võitjat ja finalisti.“

Primend sai alguse 2014. aastal nelja koos töötava sõbra ühisest otsusest - selleks, et pakkuda oma klientidele kõige paremat teenust, peab olema julgust teha asju teistmoodi. Tänaseks oleme üks kiiremini kasvavaid IT-ettevõtte Eestis ning 2019. aastal asutasime tütarettevõtte ka Lätis. Primendi klientideks on keskmised ja suured rahvusvahelised ettevõtted, kes on usaldanud meie kätesse erinevate infoteenuste juurutamise, liidestamise ning oma arvutipargi kasutajatoe ülesanded.