Primend ja ADM Cloudtech alustasid Suurbritannias koostööd

Autor: Rene Kaalo Aeg: 07. oktoober 2019

Primend ja ADM Cloudtech alustasid Suurbritannias koostööd 

Primend ja ADM Cloudtech hakkavad septembris sõlmitud lepingu järgi ühiselt pakkuma pilve- ja tarkvarateenuseid nii olemasolevatele kui uutele ADM Cloudtechi Suurbritannias tegutsevatele klientidele. Esimene selline klient on Central Surrey Health, mis osutab tervishoiuteenuseid Suurbritannia riikliku ja suurima tervishoiuteenuste osutaja National Health Service nimel.

„Meie eesmärk on olnud alati aidata klientidel saavutada oma ärieesmärke võimalikult efektiivselt ja valutult. Kuna meie teenuste iseloom on selline, mis paneb meid otse kliendi ärikriitiliste süsteemide keskmesse, puutume me kokku väga laia vajaduste spektriga. Selleks, et klient saaks muretult keskenduda oma põhitegevusele, kaasame me sageli ise partnereid, kes aitavad katta erinevaid kompetentse. Üks sellistest teenustest, mida meie kliendid sageli küsivad, on Microsoft Office365. Primend on selles valdkonnas üks tugevamaid tegijaid ning nende Office365 teadmised ja juurutuskogemused erineva suurusega organisatsioonides täiendavad meie kompetentsi parimal võimalikul moel,“ ütles ADM Cloudtech juht Klemens Arro.

„Primend on seadnud oma missiooniks luua lahendusi inimeste jaoks, kes soovivad muuta oma ettevõtted edukamaks ning tunneme, et selles osas kattuvad meie eesmärgid ADM’iga. Selleks, et kliendile pakkuda parimat teenust, ei ole me kunagi kartnud koostööd ega kaasata partnereid. Seega on meil hea meel alustada ADM’iga koostööd Inglismaa turu vallutamisel, kus saame abiks olla oma pikaajaliste kogemustega Microsofti pilveteenuste juurutamisel ja konsultatsioonil, et uutele klientidel aidata kastist välja mõelda ning seeläbi oma sihid kiiremini saavutada.“ sõnas Primendi asutajaliige ja pilveteenuste müügijuht Rene Kaalo.

Käesoleva aasta suvel võitis ADM Cloudtech Suurbritannia valitsuse pilveteenuste raamhanke kõigis kategooriates ning lisati riiklikku andmebaasi, mis võimaldab ADM Cloudtechil edaspidi automaatselt ja lihtsustatult osaleda riiklike pilveteenuste hangetel.

Rene Kaalo ja Klements Arro koostöölepingFotol ADM Cloudtech juht Klemens Arro (vasakul) ja Primendi asutajaliige Rene Kaalo, foto autor Ardo Kaljuvee.