Ühine Primendiga!

Kui tunned, et sooviksid olla osa Primendi meeskonnast, anna meile sellest teada juba täna.
Iga positsiooni jaoks ei ole IT-alane haridus ja töökogemus ilmtingimata oluline, sest ootame oma meeskonda eelkõige inimesi, kellega jagame samasid väärtuseid.

Tutvu vabade töökohtadega:


IT-vanemspetsialist


"Meeskonnatöö on väga oluline, see on edu võti. Üksi suudame vähe, koos saame palju rohkem ära teha." - Leimo Laidma, tiim 2 juht. Primendis aastas 2020.

Loe edasi

Noorem süsteemiadministraator


„Iga kord, kui mõtlen end ajas pool aastat tagasi, tundub ulmeline, kui palju ja kui kiiresti on Primend arenenud. Sama on ka minuga – oleme koos tiimiga teinud uskumatuid asju ja see on olnud uskumatult äge.“ Henri Niinepuu kasutajatoe juht, Primendis aastast 2016

Loe edasi

IT-projektijuht


„Teeme iga päev midagi sellist, mida varem pole teinud ja koos tiimiga, kellega on hea koos töötada. Iga päev on seiklus.“ Ken Tikerpäe, projektide ja lahenduste tiimi juht Primendis aastast 2015

Loe edasi

Kliendisuhtluse haldur


Kui tunned, et soovid olla osa Baltikumi-ülesest meeskonnast, kus püüame üheskoos olla alati sammuke ees, siis oled oodatud Primendiga liituma kliendisuhete haldurina.

Loe edasi

IT-teenuste ärikonsultant


Kui tunned, et soovid olla osa Baltikumi-ülesest meeskonnast, kus püüame üheskoos olla alati sammuke ees, siis oled oodatud Primendiga liituma IT-teenuste ärikonsultandina.

Loe edasi

Serveri- ja võrguadministraator


Otsime oma toredasse ja kiiresti kasvavasse tiimi lisajõudu! Kui sind kõnetavad märksõnad nagu: uued tehnoloogiad; areng, mida tööandja igakülgselt toetab; uued huvitavad projektid, mis panevad iga kord veidi rohkem pingutama ja uusi teadmisi omandama; rõõm kliendi suurepärasest tagasidest ning võimalus luua lahendusi, mis muudavad maailma - siis oled oodatud Primendisse serverite- ja võrguadministraatoriks!

Loe edasi